Кам’янець-Подільський фаховий коледж
індустрії, бізнесу та інформаційних технологій

Гуртожитки

Головна / Гуртожитки

Гуртожиток №1


Адреса: вулиця Героїв Небесної Сотні 35, м. Кам’янець Подільський, Хмельницька область, 3200
Телефон: (03849) 5-09-89

Типова чотирьохповерхова будівля коридорного проекту, яка налічує 94 житлових кімнати.
Будівля гуртожитку впорядкована газом, водоводом, каналізацією, енергозабезпеченням. Гаряче водопостачання проводиться за допомогою водонагрівних бойлерів.

В склад підсобних приміщень культурно–побутового обслуговування входять: вестибуль з вітальнею і місцем для чергового, кухні, приміщення для занять, кімната відпочинку, кладовка для зберігання особистих речей, душове приміщення, пральня з сушкою, умивальні приміщення, ізолятор.

Гуртожиток №2

Адреса: вулиця Лесі Українки 8, м. Кам’янець Подільський, Хмельницька область, 3200

Телефон: (03849) 7-44-89

Типова п’ятиповерхова будівля секційного типу, в якій налічується 170.
Будівля гуртожитку впорядкована газом, водоводом, каналізацією, енергозабезпеченням. Гаряче водопостачання проводиться від міської водомережі. В склад підсобних приміщень культурно–побутового обслуговування входять: вестибюль з вітальнею і місцем для чергового, кухні, приміщення для занять, кімната відпочинку, кладовки для зберігання особистих речей, умивальні в секціях, убиральні в секціях, ізолятор, медичний пункт. Пункт здоров’я розрахований на обслуговування 960 чоловік, загальна площа 80 м2, де розташовані: кабінет приймання хворих, фізкабінет, маніпуляційна, кабінет функціональної діагностики.
Пункт здоров’я обладнаний УВЧ, СНІМ (апарат для зняття болю) КВАРЦем, СОЛІКСом, інгалятором, необхідними медичними інструментами.

Розподіл місць проживання в гуртожитках здійснюється рішенням адміністрації за погодженням з органами студентського самоврядування (за умови додержання студентами санітарних норм). Засідання Комісії з поселення студентів в гуртожитки коледжу проводиться щорічно в травні місяці. Як правило в гуртожитки коледжу поселяють всіх іногородніх студентів, які потребують житла.

Колективом працівників гуртожитку створюються належні умови для проживання, навчання та організації дозвілля студентів. Виховною роботою в гуртожитку займається вихователі, вони проводять виховну роботу по дотриманню санітарно-гігієнічних норм проживання студентів, контролюють недоліки житлово-побутових умов, а також проводять роботу по дозвіллю студентів.