Кам’янець-Подільський фаховий коледж
індустрії, бізнесу та інформаційних технологій

Гуртожитки

Головна / Гуртожитки

Гуртожиток №1


Адреса: вулиця Героїв Небесної Сотні 35, м. Кам’янець Подільський, Хмельницька область, 3200.
Телефон: (03849) 5-09-89.

Типова чотирьохповерхова будівля коридорного проекту, яка налічує 94 житлових кімнати.
Будівля гуртожитку впорядкована газом, водоводом, каналізацією, енергозабезпеченням. Гаряче водопостачання проводиться за допомогою водонагрівних бойлерів.

У склад підсобних приміщень культурно–побутового обслуговування входять: вестибюль з вітальнею та місцем для чергового, кухня, приміщення для занять, кімната відпочинку, кімната для зберігання особистих речей, душове приміщення, пральня з сушкою, умивальні приміщення, ізолятор.


Гуртожиток №2


Адреса: вулиця Лесі Українки 8, м. Кам’янець Подільський, Хмельницька область, 3200.
Телефон: (03849) 7-44-89.

Типова п’ятиповерхова будівля секційного типу, в якій налічується 170 кімнат.
Будівля гуртожитку впорядкована газом, водоводом, каналізацією, енергозабезпеченням. Гаряче водопостачання проводиться від міської водомережі. У склад підсобних приміщень культурно–побутового обслуговування входять: вестибюль з вітальнею та місцем для чергового, кухня, приміщення для занять, кімната відпочинку, кімната для зберігання особистих речей, умивальні в секціях, убиральні в секціях, ізолятор, медичний пункт.

Розподіл місць проживання в гуртожитках здійснюється рішенням адміністрації за погодженням з органами студентського самоврядування (за умови дотримання студентами санітарних норм). Засідання Комісії з поселення студентів в гуртожитки коледжу проводиться щорічно в травні місяці. В кожній кімнаті мешкають 2 або 3 студента. Як правило, в гуртожитки коледжу поселяють всіх іногородніх студентів, які потребують житла.

Студенти, які навчаються в коледжі на денній формі навчання проживають в гуртожитку № 2.

В гуртожитку № 1 з вересня 2023 року проводиться капітальний ремонт.

Колективом працівників гуртожитку створюються належні умови для проживання, навчання та організації дозвілля студентів. Виховною роботою в гуртожитку займається вихователька, вона проводить виховну роботу з дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання студентів, контролює недоліки житлово-побутових умов, а також організовує дозвілля студентів.

В умовах воєнного стану в гуртожитках коледжу функціонують найпростіші укриття для мешканців та працівників гуртожитку, бомбосховища введені в експлуатацію після капітального ремонту.

© 2024 Кам’янець-Подільський фаховий коледж індустрії, бізнесу та інформаційних технологій

Всі права захищено та охороняються Законом України «Про авторські та суміжні права»