Кам’янець-Подільський фаховий коледж
індустрії, бізнесу та інформаційних технологій

Умови проживання в гуртожитку

Головна / Умови проживання в гуртожитку

Умови проживання в гуртожитку коледжу.

Як відомо, з 12 березня в країні оголошено загальнонаціональний карантин, який може бути продовжений на невизначений термін.

Доводимо до відома майбутніх студентів та їх батьків, що адміністрація коледжу в умовах карантину в повній мірі забезпечує функціонування гуртожитків коледжу та дотримання встановлених санітарно-гігієнічних норм.

Студенти коледжу, що прийшли на навчання, будуть проживати в гуртожитку № 2 за адресою вулиця Лесі Українки 8.

В гуртожитку щоденно проводиться санітарна обробка. Персонал гуртожитку забезпечений захисними масками, дезинфікуючими засобами.

Серед обов’язкових заходів – регулярна дезінфекція приміщень, температурний скринінг, санітайзери при вході у гуртожиток. Всі студенти в гуртожитку будуть поселені по одному – двоє студентів в кімнаті.

В гуртожитку є сучасний спеціально обладнаний медичний пункт,в якому щоденно працює медичний працівник. Також в гуртожитку обладнані спеціальні кімнати для ізоляції студентів з симптомами гострих респіраторних захворювань (ізолятор). Завідувач гуртожитком та вихователь гуртожитку щодня будуть інформувати студентів та персонал про заходи безпеки, пов’язані з поширенням COVID-19.

Водночас в гуртожитку посилено пропускний режим, зокрема обмежено вхід осіб, які в них не проживають.

Поселення в гуртожитки буде здійснюватися відповідно до Положення про студентський гуртожиток.

В гуртожитку є укриття!