Кам’янець-Подільський
індустріальний коледж

Газета “Індустрія” випуск 2010-2011 н.р.

НАВЧАННЯ, СПРЯМОВАНЕ В МАЙБУТНЄ

На сьогоднішній день вища школа України налічує 966 навчальних закладів І-IV рівнів акредитації, з яких 670 – училища, технікуми, коледжі, академії та інститути і 339 університетів, 82 вузи мають статус національних. Освітня мережа забезпечує навчання 387 студентів на 10 тисяч населення. В українських вузах викладають 90500 фахівців. Це дає можливість здобути якісну освіту та будь-який фах. Соціологічні опитування свідчать, що тільки 30 відсотків випускників середніх шкіл у другому півріччі, тобто напередодні закінчення школи, твердо знають, ким хочуть стати, і цілеспрямовано до цього готуються. Більшість абітурієнтів, навіть визначившись з майбутньою професією, постає перед ще однією не менш важливою проблемою – вибором вищого навчального закладу.

ДВНЗ «Кам’янець-Подільський індустріальний коледж» у цьому році вкотре відкриває двері випускникам шкіл міста та регіону.

На даний момент коледж проводить підготовку фахівців за 9 спеціальностями за денною та заочною формами навчання на основі базової загальної середньої освіти та повної загальної середньої освіти:

• «Відкрита розробка корисних копалин»;

• «Технологія обробки природного каменю»;

• «Маркшейдерська справа»;

• «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд»;

• «Землевпорядкування»;

• «Розробка програмного забезпечення»

• «Маркетингова діяльність» (на базі 11 класів);

• «Фінанси і кредит»;

• «Організація обслуговування в готелях».

Стипендія 400-480 грн.

Студентам денної форми навчання надається можливість одночасно здобути другу спеціальність на заочному відділенні.

Перевага надається абітурієнтам, направленим на навчання підприємствами, які забезпечать студентам проходження практик, стажування з можливим наступним працевлаштуванням.

Згідно з вимогами часу і відповідно до положень Болонського процесу коледж продовжує плідну міжнародну діяльність у галузі освіти: коледж співпрацює з економічним ліцеєм Октава Оніческу міста Ботошани (Румунія) та загальноосвітнім ліцеєм імені короля Казимира Великого міста Бохня (Польща). У нас плідно діє ступенева підготовка фахівців для всіх спеціальностей. Кращі випускники за результатами співбесіди зараховуються на II-ІП курси Національного гірничого університету (м. Дніпропетровськ), Національного технічного університету України («КПІ»), Київського національного університету будівництва і архітектури, Київського національного економічного університету, Київського університету туризму, економіки і права, Чернівецького національного університету, Львівського державного аграрного університету, Житомирського державного технологічного університету, Тернопільського національного економічного університету, Вінницького національного технічного університету, Хмельницького національного технічного університету, Кам’янець-Подільського національного університету ім.Огієнка, Подільського державного аграрно-технічного університету. Для студентів створюються усі умови для навчання, вдосконалюється матеріальна база, працюють кращі педагоги. Крім того, адміністрацією запрошено до коледжу волонтера Корпусу миру, що дасть можливість підвищити рівень знань англійської мови викладачів та студентів, а також сприятиме зростанню авторитету навчального закладу на рівні міста та області.

Нещодавно було здійснено вдосконалення системи комп’ютерного забезпечення, підключено до глобальної мережі Інтернет через технологію WI-FI гуртожитки, точки доступу до глобальної мережі було встановлено в бібліотеці коледжу та викладацькій; оновлено комп’ютерний ряд стаціонарних персональних машин. Протягом травня адміністрацією коледжу було закуплено 6 мультимедійних комплексів. Кожен з них складається з проектора та ноутбука. Вони будуть стаціонарно встановлені в аудиторіях №№ 7, 24, 32, 29, 48.

Ремонтні роботи, здійснені за цей навчальний рік, помітні зовні і всередині: оновлено фасад, замінено вікна, відремонтовано жіночий туалет, завершується наповнення музею коледжу, для спортсменів закуплено нову форму, у спортзалі встановлено вентилятори та облаштовано витяжні системи.

Ми і надалі не будемо зупинятися на досягнутому, щоб студенти коледжу мали гарну можливість отримати якісні знання та в майбутньому реалізувати себе у будь-якій сфері.

НЕДОШИТКО М.І., директор коледжу

ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТНОЗДАТНОСТІ ВИПУСКНИКІВ – НАШЕ СТРАТЕГІЧНЕ ЗАВДАННЯ

Наш коледж має славну історію, яка сягнула більш ніж 65 років. За цей період зі стін закладу вийшли більше 30 тисяч випускників, які працюють у всіх куточках та галузях як України, так і інших пострадянських держав. Ми пишаємося нашими випускниками – геологами, маркшейдерами, електриками, гірниками, землевпорядниками, біржовиками, фінансистами, маркетологами, готельє-рами, програмістами усіх років…

Відмінною рисою організації навчального процесу є те, що ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, постійно дбаємо про удосконалення фахової підготовки студентів, їх різнобічну розвиненість, ерудованість, інтелігентність, право на визначений соціальний статус, і найголовніше – про їх конкурентноспроможність на ринку праці. Цей рік не став винятком. Ми розуміємо, що чимало сьогоднішніх випускників ВНЗ не володіють достатніми компетенціями, що давало б підставу для належного рівня їх професійної конкурентності з іншими молодими фахівцями. Саме тому з наступного навчального року запроваджуємо спеціалізації в межах деяких наших спеціальностей. Що таке спеціалізація? Згідно з законодавством про освіту, спеціалізація за спеціальністю – це категорія, що характеризує відмінності окремих завдань діяльності фахівця за ознаками різниці засобів та продуктів, або умов діяльності в межах спеціальності. Іншими словами, фахівець, що отримав у рамках конкретної спеціальності певну спеціалізацію, поряд з передбаченою стандартами освіти фаховою підготовкою оволодіє ще й більш ґрунтовними, глибокими знаннями з окремих напрямів майбутньої професійної діяльності.

Зокрема, молоді люди, які стануть нашими студентами 2011 року, після закінчення навчання у коледжі матитуть дипломи молодших спеціалістів за своїми спеціальностями, а також спеціалізації: • спеціальність «Відкрита розробка

корисних копалин» – спеціалізація

«Буровибухові роботи»;

• спеціальність «Розробка програмного забезпечення» – спеціалізація «Розробка Інтернет-застосувань»;

• спеціальність «Маркетингова діяльність» – спеціалізація «Рекламний бізнес»;

• спеціальність «Обробка природного каменю» – спеціалізація «Ювелірна справа»;

• спеціальність «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» – спеціалізація «Облік електричної енергії і енергозбереження».

Переконані, що опанування даних спеціалізацій підвищить здібність випускників до швидкого оволодіння знаннями, уміннями, навичками фахової діяльності, підвищить їх спроможність до швидкого пристосування у виробничому середовищі, здатність застосувати теоретичні знання у практиці професійної діяльності, починаючи з першого робочого місця.

БУРЛЮК М.М., заступник директора з навчальної роботи

НОВА СТОРІНКА В ІСТОРІЇ ІНДУСТРІЇ

Відповідаючи на запрошення польського навчального закладу, з яким було підписано «Угоду про співпрацю між Кам’янець-Подільським індустріальним коледжем і комплексом професійних шкіл ім. Комісії

Народної Освіти м. Глогова, делегація індустріального коледжу у складі 6 студентів і 3 викладачів 9 березня 2011 року вирушила у подорож.

Завдяки саме таким візитам можна краще зрозуміти і визначити шляхи оптимізації системи освіти, побачити відмінності і почерпнути позитивний досвід. Наші партнери запропонували досить різнобічну і цікаву програму перебування для учасників обміну. Ми мали можливість побачити, як і над чим працюють наші колеги, поділитися досягненнями і отримати також багато корисної і позитивної інформації щодо реалізації освітніх завдань в Європейському просторі.

Була можливість пізнати звичайне життя польської родини. Студенти під час візиту мешкали у родинах своїх ровесників, відвідували заняття, організовували спортивні змагання з плавання та футболу, слухали музику. Захоплюючою і цікавою була екскурсія на підприємство «Volkswagen», де кожен мав змогу побачити процес монтажу і тестування двигунів. Іншим моментом, котрий викликав живе зацікавлення у наших студентів, була демонстрація роботи верстата з числовим програмним забезпеченням. Протягом 10-15 хвилин було виготовлено деталь, котра потребувала особливої точності виконання. Даний процес можна було спостерігати поетапно на великому моніторі. Запам’яталась екскурсія в шкільну обсерваторію. Також незабутніми були хвилини відпочинку і спілкування в піцерії, де студенти могли краще познайомитися, поділитися враженнями і подружитися.

Час перебування нашої делегації у місті-партнері сплинув швидко. Напевно, кожен привіз із собою добрі спогади, досвід і звичайно дружбу, котра буде тривати і за рамками програми обміну.

Вважаємо, що даний досвід є важливим як для студентів, так і для педагогічного колективу. Він відкриває перед нами нові горизонти в праці та щоденному житті.

Візит з обміну досвідом розпочинає нову сторінку в історії Індустрії. Гадаємо, що співпраця буде плідною, різнобічною і довготривалою.

РОЗГОН В.В., викладач польської мови

«ВЕСНА СТУДЕНТСЬКА » – ФЕСТИВАЛЬ ЕКОНОМІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Весна – найчудовіша пора року! Весна – це оновлення в житті. Як добре, що раптом одного дня світ змінюється на краще, стає барвистим, добрим і красивим, а ще обіцяє багато всього, про що ти мрієш найпотаємніши-ми закутками своєї душі.

30 березня 2011 року в актовій залі Кам’янець-Подільського індустріального коледжу відбулося святкове шоу – «Весна студентська – 2011». В ньому взяли участь студенти економічного відділення,

Улюбленець публіки саксофоніст Віталій Прошин (Ф-092)

які своїми виступами довели усім, що вони є дійсно новою генерацією нашої держави, генерацією творчою та інтелектуальною.

Економісти мали можливість продемонструвати свої таланти в різних жанрах мистецтва та показати свої уміння танцювати, співати, жартувати і просто відпочивати. І всі ці таланти об’єднує добра та невимушена справжня студентська дружба.

ПОНОМАРЧУК Н.С., завідувач економічного відділення

ВІД МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА – ДО МАГІСТРА-ФІНАНСОВОГО АНАЛІТИКА!

В Кам’янець-Подільському навчально-консультаційному центрі Тернопільського національного економічного університету відбувся випуск 100 бакалаврів, 52 спеціалістів та 30 магістрів.

Досить швидко пробіг час нашого становлення: в 2006 році ми вступили до індустріального технікуму на спеціальність «Фінанси». Після закінчення технікуму, отримавши дипломи з відзнакою, ми продовжили навчання в Тернопільському національному економічному університеті, я – в Кам’янець-Подільському НКЦ на заочно-дистанційній формі, а Олексій і Олег – стаціонарно на факультеті фінансів в м. Тернополі.

4-5 червня 2011 року відбувся відкритий захист дипломних робіт за ОКР «магістр» спеціалізації «Фінансовий аналіз». Тепер нам присвоєно кваліфікацію магістра з фінансів, що дає поштовх до нових звершень. Бурлюк Олексій починає розбудову своєї кар’єри в Києві на державній службі, Шуль-гін Олег мріє про кар’єру митника, а моя мрія – фінансовий менеджмент в освіті. І ми впевненні, що завдяки міцному фундаменту знань, закладеному в рідній альма-матер, наші мрії обов’язково здійсняться. Дякуємо за найкращі і незабутні роки навчання!

ЯБЛОНСЬКА В., випускниця ТНЕУ

МОЯ ПРОФЕСІЯ – МАРКЕТОЛОГ!

27 квітня 2011 року майстер-клас для майбутніх маркетологів провів випускник індустріального технікуму 2001 року спеціальності «Біржова діяльність», випускник Тернопільського національного економічного університету 2004 року магістерської програми «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», нині керівник реклам¬ної агенції «M 360 – маркетингові комунікації» ВАЛЕНТИН КОЗЯРУК. Протягом кількох годин студенти мали можливість пізнавати секрети фахового ремесла на прикладі успішної кар’єри маркетолога. Захоплюючу мульти-медійну лекцію та ділову гру з розробки рекламного звернення студенти сприйняли із задоволен¬ням та взяли активну участь в дискусійних обговореннях проблематики маркетингових комунікацій. У студентів спеціальності «Маркетингова діяльність» така зустріч викликала багато позитив¬них емоцій і слугувала підтверд¬женням вірного вибору свого фаху.

ПОНОМАРЧУК Н.С., завідувач економічного відділення

ПРОГРАМІСТАМ 10 РОКІВ!

2000 рік… Крок у нове, третє тисячоліття. І знову Індустрія впевнено зробила його у майбутнє. Період реформ і розбудови економіки, які переживала і переживає наша незалежна держава, вимагає фахівців у галузі інформаційно-комп’ютерних технологій. Саме тому в стінах цього поважного навчального закладу була започаткована, зросла та зміцніла нова спеціальність – «Програмування для електронно-обчислювальної техніки та автоматизованих систем».

Непомітно збіг час. І ось програмісти святкують свій перший серйозний ювілей – 10 років. Комусь цей вік може здатися незначним. Проте нам є чим пишатися. Студенти відділення комп’ютерних технологій перемагають в олімпіадах, міжнародних конкурсах, спортивних змаганнях, беруть участь у художній самодіяльності, займають активну громадську позицію. Кожен успіх, досягнення з повним правом може розділити зі своїми підопічними молодий професійний колектив викладачів та кураторів відділення, який доклав чимало зусиль, праці, наполегливості для розбудови нової спеціальності і разом з нею піднявся на якісно новий щабель.

Ідея організації святкування 10-річчя спеціальності виникла ще наприкінці 2009 року. А трохи згодом почалася цілеспрямована підготовка: випуск приуроченої до свята стінгазети, робота над яскравим фотоальбомом «Програмістам 10 років», слайд-шоу, підготовка святкового концерту, оформлення сцени, запрошення випускників. Все це – ті важливі штрихи, з яких мала вийти барвиста картина нашого ювілею.

І ось цей день настав. Вже з ранку приміщення коледжу почало заповнюватися випускниками відділення. Жваве спілкування, розповіді, жарти, приємні спогади… Індустрію охопила атмосфера родинного свята. Офіційну частину зустрічі своїм привітанням розпочав директор коледжу Михайло Іванович Недошитко, який свого часу доклав чимало зусиль і титанічної праці задля відкриття спеціальності. З особливим хвилюванням зустрів зал наскрізь пронизаний теплотою та ностальгією виступ першої заввідділення Богданової На-талії Миколаївни. А цьогорічні випускники Буяльський Максим та Горпе-нюк Олександр виконали для неї сучасну реп-композицію. Не хотіли відставати від старших товаришів і молодші колеги. Дуже приємно, що не залишилися осторонь і наші випускники: Алла Козленко (ПК-012); «Золотий голос Індустрії» 2000-го року Ірина Лучко (ПК-001); Олексій Білецький та Роман Касьянович, які зі сцени привітали гостей. Особливим сюрпризом для всіх присутніх стала поява команди КВК «Зігмунд», фрон-тменами якої є колишні студенти відділення – Коваль Максим (ПК-031) та Гаврилюк Дмитро (ПК-061). А коли під час виконання фінальної пісні вся сцена вкрилася яскравим дощем з конфетті, зал піднявся. Було відчуття справжнього духовного єднання в стінах альма-матер.

Після концерту усіх бажаючих студенти відділення пригостили святковим тортом. Далі – спілкування, фото на згадку, обмін враженнями і планування наступних зустрічей, які обов’язково мають стати традиційними.

НИКИФОРЧИН С.З., завідувач відділення комп’ютерних технологій

Є ТАКЕ МИСТЕЦТВО – МАРКШЕЙДЕРІЯ

Однією з визначних подій поточного навчального року у коледжі є ліцензування спеціальності «Маркшейдерська справа», завдяки чому ми стали єдиним у Західному регіоні навчальним закладом, де готуватимуть таких спеціалістів. Варто зауважити, що маркшейдерія є певною віхою в історії нашого навчального закладу, адже з 1966 до 1995р.р. включно, тобто майже три десятиріччя, у наших стінах здійснювалась підготовка молодших спеціалістів для гірничої промисловості Радянського Союзу за цією спеціальністю.

Хто такий маркшейдер? Для чого він необхідний економіці держави? Термін «маркшейдерська справа» в перекладі з німецької означає мистецтво встановлювати межі. Маркшейдерія – галузь гірської науки і техніки, що полягає у веденні маркшейдерських зйомок у надрах землі.

Як відомо, основою економічного розвитку цивілізації є природні матеріальні ресурси. Багато корисних копалин представлені унікальними за своїми запасами і якістю сировини покладами, які розміщені в сприятливих для інтенсивного розвитку гірничопромислових комплексів географічних і економічних умовах. Розбудова власної мінерально-сировинної бази найважливіших стратегічних видів корисних копалин дасть можливість забезпечити економіку власною сировиною і зміцнити потенціал держави. Фахівці-маркшейдери потрібні на всіх етапах освоєння родовищ корисних копалин (розвідка, будівництво, експлуатація), на всіх підприємствах і в організаціях, де є геодезична або маркшейдерська служба, в підрозділах проектних, проектно-конструкторських і науково-дослідних інститутів, в геологорозвідувальних організаціях, а також у виробничих відділах заводів, в будівельних організаціях (при будівництві метро, тунелів, інженерних споруд, залізниць та ін.). Відповідно до Гірничого закону України, Кодексу України про надра, кожне таке підприємство зобов’язане мати маркшейдерську службу.

Коледж ретельно та глибоко вивчив як потреби гірничих підприємств регіону, так і географію підготовки таких спеціалістів у країні в цілому, в результаті чого підтвердилась наявність значного попиту на даних спеціалістів не тільки у Хмельницькій, але й у багатьох інших областях Південного та Західного регіонів України.

Сьогодні ми маємо не лише бажання готувати таких фахівців, але і потенційні можливості (кадрові, навчально-методичні, матеріально-технічні, інформаційні).

1 вересня коледж гостинно відкриє двері для випускників 9 класів шкіл міста, району, області, яких зацікавить такий вибір професії. Гостинно просимо!

БУРЛЮК М.М., заступник директора з навчальної роботи.

СЛАВА І ГОРДІСТЬ «ІНДУСТРІЇ» – ВИПУСКНИКИ!

В «Індустрії» існує добра традиція зустрічати ювілейні дати разом у стінах рідної alma mater.

Відсвяткувати своє професійне свято – День геолога та 20 років з дня закінчення технікуму вирішили випускники 1991 року. 2 квітня 2011 року їх зустріч розпочалась в музеї історії коледжу та в мінералогічному музеї. Їх радо привітав викладач геологічних дисциплін Ільницький Микола Ілліч.

3 червня 2011 року достойники гірничого відділення засвідчили свою шану вузові, який дав кожному з них гідну путівку в життя 30 років тому.

Слава і гордість вищого навчального закладу сьогодні – це саме ті випускники, які домоглися найбільших успіхів у праці та житті. Але доля у них склалася б зовсім по-іншому, якби вони свого часу не прийшли вчитися до Кам’янець-Подільського індустріального технікуму.

Нині наші випускники беруть активну участь у творенні України. Географія їх діяльності – майже усі регіони України та сусідні держави.

ПОНОМАРЧУК Н.С., куратор груп геологів та гірників ювілейних випусків.

ПЕРЕМОГА НАШИХ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ

У березні 2011 р. викладачі та студентська молодь Кам’янець-Подільського індустріального коледжу відсвяткували 19 річницю з дня заснування спеціальності «Землевпорядкування». За ці роки в коледжі для потреб держави було підготовлено близько 700 фа-хівців-землевпорядників.

Здобуваючи освіту за цим фахом у коледжі, є студенти засвоюють всі аспекти земельно-правових відносин, вчаться працювати із сучасними геодезичними приладами, комп’ютерними програмами, виконувати ряд землевпорядних робіт, що є запорукою професіоналізму у майбутньому.

Про високий рівень підготовки студентів відділення свідчить той факт, що їх запрошують на навчання до провідних вузів України.

Кращі випускники коледжу мають змогу підвищити свій кваліфікаційний рівень у Львівському державному аграрному університеті, Національному аграрному університеті (м. Київ), Львівському політехнічному університеті, Подільському державному аграрно-технічному університеті, Рівненському національному університеті водного господарства та природокористування та Дніпропетровському гірничому університеті.

Крім того, студенти відділення ще навчаючись у коледжі виявляють високий рівень знань і можуть продемонструвати їх не тільки в стінах рідного навчального закладу, а й далеко за його межами.

13 та 14 квітня 2011 року на базі Рівненського навчально-практичного центру в Рівненському державному аграрному коледжі пройшов ІІ етап регіональної олімпіади серед студентів 3-4 курсів спеціальності «Землевпорядкування». В олімпіаді взяли участь 12 навчальних закладів України, в тому числі і студенти Кам’янець-Подільського індустріального коледжу.

Честь нашого навчального закладу захищали студенти 4 курсу групи ЗВ-072 землевпорядного відділення: Гук Віталій, Бугера Дмитро та Животченко Ангеліна. Вони демонстрували свої знання за трьома напрямками: автоматизовані зйомки території, геодезія та земельний кадастр. Змагання з кожного із напрямків проводилися в три етапи:

I етап – конференція з питань розвитку земельних відносин в Україні;

II етап – тестування;

III етап – виконання практичних завдань.

Повернулися студенти додому не з пустими руками, а з нагородами та масою позитивних емоцій. Студент Гук Віталій виборов почесне ІІ місце з напрямку «Автоматизовані зйомки території», Животченко Ангеліна – ІV місце з напрямку «Земельний кадастр» та Бугера Дмитро – V місце з геодезії.

Ми вітаємо їх з цими перемогами і впевнені, що в майбутньому вони стануть справжніми спец-іалістами-землевпорядниками та будуть посідати гідні посади в землевпорядних організаціях, адже їм залишилося лише захистити дипломні проекти.

БАБІНСЬКА О.В., викладач фахових землевпорядних дисциплін

ПЕРЕМОГА НАШИХ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ

У березні 2011 р. викладачі та студентська молодь Кам’янець-Подільського індустріального коледжу відсвяткували 19 річницю з дня заснування спеціальності «Землевпорядкування». За ці роки в коледжі для потреб держави було підготовлено близько 700 фа-хівців-землевпорядників.

Здобуваючи освіту за цим фахом у коледжі, є студенти засвоюють всі аспекти земельно-правових відносин, вчаться працювати із сучасними геодезичними приладами, комп’ютерними програмами, виконувати ряд землевпорядних робіт, що є запорукою професіоналізму у майбутньому.

Про високий рівень підготовки студентів відділення свідчить той факт, що їх запрошують на навчання до провідних вузів України.

Кращі випускники коледжу мають змогу підвищити свій кваліфікаційний рівень у Львівському державному аграрному університеті, Національному аграрному університеті (м. Київ), Львівському політехнічному університеті, Подільському державному аграрно-технічному університеті, Рівненському національному університеті водного господарства та природокористування та Дніпропетровському гірничому університеті.

Крім того, студенти відділення ще навчаючись у коледжі виявляють високий рівень знань і можуть продемонструвати їх не тільки в стінах рідного навчального закладу, а й далеко за його межами.

13 та 14 квітня 2011 року на базі Рівненського навчально-практичного центру в Рівненському державному аграрному коледжі пройшов ІІ етап регіональної олімпіади серед студентів 3-4 курсів спеціальності «Землевпорядкування». В олімпіаді взяли участь 12 навчальних закладів України, в тому числі і студенти Кам’янець-Подільського індустріального коледжу.

Честь нашого навчального закладу захищали студенти 4 курсу групи ЗВ-072 землевпорядного відділення: Гук Віталій, Бугера Дмитро та Животченко Ангеліна. Вони демонстрували свої знання за трьома напрямками: автоматизовані зйомки території, геодезія та земельний кадастр. Змагання з кожного із напрямків проводилися в три етапи:

I етап – конференція з питань розвитку земельних відносин в Україні;

II етап – тестування;

III етап – виконання практичних завдань.

Повернулися студенти додому не з пустими руками, а з нагородами та масою позитивних емоцій. Студент Гук Віталій виборов почесне ІІ місце з напрямку «Автоматизовані зйомки території», Животченко Ангеліна – ІV місце з напрямку «Земельний кадастр» та Бугера Дмитро – V місце з геодезії.

Ми вітаємо їх з цими перемогами і впевнені, що в майбутньому вони стануть справжніми спец-іалістами-землевпорядниками та будуть посідати гідні посади в землевпорядних організаціях, адже їм залишилося лише захистити дипломні проекти.

БАБІНСЬКА О.В., викладач фахових землевпорядних дисциплін

МІС ІНДУСТРІЯ 2011

Весна 2011 року в Індустрії почалася яскравим шоу-конкурсом краси, молодості, кмітливості і винахідливості «Міс Індустрія 2011». Організаторами конкурсу стали члени студентської ради коледжу, а також студенти групи ГТ-081.

Саша Василенко (Парикмахер) написав чудовий сценарій, вигадав епатажні костюми для конкурсантів та ведучої. Йому активно допомагали Мельник Іванна та Атаманюк Іра. Бажаючих взяти участь в конкурсі було багато, близько 20 чоловік. Але виявилося, що бути просто гарною в сучасному світі замало. Красуня ХХІ століття повинна вміти гарно танцювати, співати, мати різнобічні цікаві уподобання, зі смаком одягатися, бути одночасно ніжною і привабливою, кмітливою і дотепною.

Кожного дня учасниці мали репетиції. Вони складали резюме, вчилися танцювати, рухатися на сцені. В цьому дівчатам допомагали студенти старших курсів, куратори і хореограф коледжу Степанюк Олена Борисівна. Не всі витримали напруженого темпу, тому через місяць в конкурсі взяли участь лише 10 учасниць.

Кожна з них стала справжньою перлиною нашого коледжу:

Іванова Зоряна (ГТ-101) зачарувала усіх присутніх «золотим голосом»;

Ананійчук Яна (ГТ-101) продемонструвала чудові вишивки;

Борита Ліля (ЗВ-092) заспівала гарну пісню;

Савицька Марина (ПК-092) вразила всіх грою на музичному інструменті;

Герук Настя (ГТ-101) граціозно станцювала контемп;

Грицак Ірина (Ф-092) своєю колисковою розчулила всіх студентів та викладачів;

Москалюк Катя (Т-091) спекла смачний і гарний торт;

Шевченко Іра (ГТ-101) представила свої малюнки;

Трасіух Настя (102) заворожила східним танцем;

Мельник Катерина (Ф-101) подарувала вальс.

Не можна оминути увагою Ма-зуркевич Марину – ведучу конкурсу, яка в образі Леді Гага була непе-ревершеною.

Викладацьке журі на чолі з завідувачкою бібліотеки Гермак Н.В. відзначило відповідальну підготовку конкурсанток, високий рівень майстерності. Зі слів члена журі і ведучого Григор’є-ва Є.О., студенти мають потужний творчий потенціал, який, дуже важко виявити за партою в аудиторії. На думку викладача, кожна дівчина зрозуміла, що дуже важливо в житті навчитися перемагати не тільки суперника, який змагається поруч, а й самого себе. Викладач англійської мови Гаврилюк Т.А. підкреслила професійну режисуру конкурсу, високу майстерність ведучих, оригінальність сценарію та інтелігентність конкурсанток. Думки студентського і викладацького журі були одностайні: «Міс Індустрія – 2011» визнано студентку економічного відділення Мельник Катерину, «Міс глядацьких симпатій» – Герук Настю.

БІЛЕЦЬКА Т.Л., заступник директора з виховної роботи

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Вибір професії для кожної молодої людини – відповідальна і серйозна справа. Зорієнтуватись в «морі» спеціальностей випускникам шкіл в квітні і травні 2011 року намагався колектив коледжу. Дні відкритих дверей проводились 9, 14 та 21 травня. Майбутніх абітурієнтів зустрічали музикою; в вестибюлі коледжу демонстрували відеоролик про спеціальності, про відпочинок студентів, про спортивні досягнення. Про навчання в коледжі, перспективи здобуття вищої освіти, працевлаштування розповідали завідувачі відділень, адміністрація. Кожен учень отримав календарики, буклети коледжу, ознайомився з умовами вступу.

ЧЕРВОНОГРАДСЬКА Н.В., методист базового коледжу

УКРАЇНО, ТИ МОЯ МОЛИТВА!

Традиційно в березні у коледжі проводиться тиждень циклової комісії філологічних дисциплін. Так випало, що саме в цей час проходять Шевченківські дні, до яких приурочується ціла низка цікавих виховних заходів, що сприяють формуванню національної гідності за свій народ, за його велич, красу, втілену у звичаях і традиціях. Цього року продовж тижня у коледжі проводилися відкриті уроки, виховні заходи, вікторини, конкурси, огляд тематичних газет. У рамках тижня було проведено відкритий виховний захід на тему: «Україно, ти моя молитва!». Мета його полягала у вихованні любові до рідної землі, до рідної мови, до її носія – українського народу, до держави, до народних традицій. 19-го березня актова зала коледжу переповнилася співами, танцями, оплесками, святковим настроєм та позитивними емоціями. До уваги студентів було представлено чудові українські пісні, які виконали Іванова Зоряна (ГТ-101), Костюк Ольга (Т-101), Ситник Ілона (ВР-101), студенти Мазуркевич Марина та Харін Дмитро (ПК-102) затанцювали веселий танець під назвою «Скакуха», вірш «Моя земля» прочитала студентка групи ЗВ-101 Завальська Ілона, танцювальний колектив коледжу «Феєрія» виконав запальну польку. Не можна оминути увагою прекрасне виконання гуморесок студентів Рассказова Андрія та Гурмана Дениса (ПК-102). Свято відшуміло, але не закінчилося. Щастя, добра вам та нових здобутків в ім’я України!

РАДЮК А.А., викладач філологічних дисциплін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *