Кам’янець-Подільський
індустріальний коледж

Тиждень відділення Геотехнологій

Традиційно на початку квітня на відділенні проводиться тиждень спеціальності «Обробка природного каменю». Участь у тижні відділення взяли викладачі та студенти усіх спеціальностей: «Відкрита розробка корисних копалин», «Маркшейдерська справа», «Обробка природного каменю». На протязі тижня на відділенні проводились різноманітні заходи: вікторина «У світі мінералів», конкурс «Підривник», «Кращий ювелір», олімпіада «Геодезист», які підготували і провели викладачі: Олексійчук С.Б., Комарницька О.А., Тупікова Н.Ю., Чередніченко В.В., Боднарчук В.Б.

Студенти мали змогу показати свої як теоретичні, так і практичні знання та навички. Журі у складі викладачів довелось нелегко, адже обирати вони повинні були кращих з кращих. Переможцям були вручені грамоти.

Викладачами комісії гірничо-технологічних та маркшейдерських дисциплін  Олексійчук С.Б., Костишин Н.М.,Боднарчук В.Б. Тупікова Н.Ю. проводилась відкрита виховна година на тему: «Вступ до спеціальності», на яку запросили  ветеранів та викладачів коледжу:  Недошитка М.І., Левицького В.Ф., Ільницького М.І.  та відкритий урок з дисципліни «Охорона праці в галузі» , який провів викладач Ліньков Є.Ф. Крім цього викладачі відділення Ліньков Є.Ф., Лелявин А.С., Яворський С.Є. брали активну участь у профорієнтаційній роботі з учнями 9-х та 11-х класів ЗОШ Чемеровецького району. Викладач Пономарчук Н.С. провела відкритий захист курсових робіт  в групі ВР-101 з дисципліни «Економіка, організація та планування гірничого виробництва».

Завершився тиждень відділення святкуванням останнього дзвоника в групі ВР-101, який підготували викладачі комісії Горішна О.В., Костишин Н.М. та куратор групи Кушнірук В.В.

  

  

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *