Чотири роки навчання швидко промайнули і 1 квітня 2016 року студенти групи РПЗ-121 відділення електро-комп’ютерних технологій провели свято Останнього дзвоника. Були запрошені викладачі, батьки, друзі. На адресу майбутніх випускників звучали теплі слова та побажання голови комісії фахових комп’ютерних дисциплін Ніколашиної Т.Ю., куратора групи Медвецької Р.М., оригінальні привітання від студентів першого курсу. Під час фото-відео звіту згадали пам’ятні моменти з життя групи: першу екскурсію в Старе місто, посвяту в першокурсники, виступ на Співочих голосах Індустрії, поїздку в Чернівці, розваги в Сонячній долині, сходження на Говерлу, прогулянку на Буковелі і, звичайно ж, студентські будні.
На завершення свята відбулась фотосесія в місті.




Куратор групи РПЗ-121
Руслана Медвецька




















