Кам’янець-Подільський фаховий коледж
індустрії, бізнесу та інформаційних технологій

Волейбол

28 листопада 2016 року стартував Чемпіонат міста з волейболу серед юнаків ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Змагання проходити в спортивному залі коледжу будівництва, архітектури та дизайну. У змаганнях взяли участь команди із 6 навчальних закладів.


Команди-учасниці були розподілені на дві групи. У першій змагалися – коледж ПДАТУ ( тренер Володимир Сінкевич), коледж будівництва, архітектури та дизайну (тренер Сергій Фьодоров), коледжу культури та мистецтв (тренер Іван Гнатюк), а у другій ¬- команда індустріального коледжу (тренер Сергій Балан), податковий коледж (тренер Вадим Горун), коледж харчової промисловості (тренер Віктор Цинчик).
В результаті спортивних баталій за ІІІ місце змагалися команди з харчового коледжу і коледж будівництва, архітектури та дизайну. З рахунком 3:0 перемогу святкували господарі, майбутні будівельники.
За перше місце зустрілись минулорічні фіналісти – команди з коледжу ПДАТУ (директор коледжу Тарас Муравка) та команда індустріального коледжу (директор коледжу Михайло Недошитко). У першій партії гравці індустрії володіли перевагою і здобули перемогу. А в подальшому у напруженій і запеклій боротьбі фортуна відвернулась, перемогу святкували майбутні аграрії . За «Індустрію» грали: Шитий Юрій (ЕП-142)- капітан команди, Стахов Валентин (ЗВ-132), Микитюк Андрій (КСМ-151), Слупський Микола (ЕП-151), Іванов Олексій (ЕП-141), Остапчук Григорій (ОК-141), Мартинюк Михайло (ЕП-132), Ференс Олександр (ГЗК-161), Коваль Єгор (ОК-161), Чулюк Вячеслав (ОК-161), Шумовецький Дмитро (ЕПТ-161), Нестеров Владислав (ЕТС-161).
Судівська колегія та тренери визначили кращих гравців серед яких і Андрій Микитюк з команди «Індустрія».
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу молоді та спорту департаменту гуманітарної політики міської ради (Степан Павловський).

Голова міського методоб’єднання
керівників фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р.а.
Сергій Покотильський