Кам’янець-Подільський фаховий коледж
індустрії, бізнесу та інформаційних технологій

Нас єднає Україна

Згідно з Указом Президента України, щодо відзначення  сторіччя  подій  Української революції 1917-1921р.р., 2017 рік проголошений роком Української революції. З нагоди цієї дати в читальному залі бібліотеки індустріального коледжу пройшов цикл заходів, щодо відзначення 100-річчя подій  Української революції і вшанування пам’яті її учасників. Заходи розпочалися з ознайомлення студентів з книжковою виставкою «Тернистий шлях до незалежності»,  з документами початку ХХ століття, доби УНР, ЗУНР, Української держави та перегляду хроніко-документальних фільмів: «Герої України. Крути. Перша Незалежність», «Воля України  або смерть». З вступним словом до студентів звернулись викладачі суспільних дисциплін Березна О.І., Григорьєв Є.О.

Історія українського народу містить у собі багато героїчних подій. До них належить і визвольна боротьба 1917-1921р.р. Повертаючись до подій столітньої  давності, хотілося б нагадати, що жодна країна, жодна нація світу не перенесла  стільки  війн, утисків, страждань, скільки довелося витерпіти українському народові. Проте українці не втратили ані  гідності, ані любові до своєї багатостраждальної  Батьківщини,  ані прагнення  до волі  та незалежності. І нехай  мине ще 100 років, але ми і нащадки  не повинні забувати ,якою ціною здобував наш народ  незалежність.

Завершальним заходом, який  відбувся 22 лютого,  пройшла Година пам’яті  «Кривава ціна миру», зі вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО. Працівниками бібліотеки Расевич В.О.та Гуменної Л.В.  було оформлено книжково-ілюстративну виставку  «Із кров’ю  перемішана сльоза», та переглянуто  документальний фільм  «Зима,  що нас змінила».

Активними учасниками в проведенні масових заходів стали студенти гр.ГРС-161 – Міткевич Юліана, Слободян Діана, Бабак Наталія та студенти гр.КСМ-151-Кухарук Олександр, Гончар Роман.

Наша молодь не байдужа до подій, які відбуваються на нашій землі і переймаються цим болем, який відгукується в їхніх серцях. Підтвердженням цього є авторський вірш студентки гр. ГРС-161 Бабак Наталії «Нас єднає Україна», який вона присвятила подіям на Сході.

Пам’ять про загиблих Героїв НебесноїСотні та героїв АТО, які загинули на Сході України було вшановано хвилиною мовчання.

Завідуюча бібліотекою
Гермак Н.В.