Кам’янець-Подільський фаховий коледж
індустрії, бізнесу та інформаційних технологій

Тиждень комісії суспільних дисциплін

Народ мій є! Народ мій завжди буде!

Ніхто не перекреслить мій народ!

В.Симоненко

Саме під таким гаслом пройшов тиждень комісії суспільних дисциплін в нашому коледжі, який традиційно припадає на початок другого навчального семестру.

Адже саме в січні відбулися такі знаменні історичні дати, як День соборності України та День пам’яті героїв Крут. Саме цим подіям були присвячені наступні виховні години: «Україна –єдина країна», «Крутянські спартанці, або як гинув цвіт нації», «На Аскольдовій могилі поховали їх…», «Пам’ятай про Крути». Враховуючи обставини сьогодення, деякі виховні години було проведено дистанційно, що дало можливість охопити велику кількість студентів.
В рамках тижня також було проведено бесіди на теми: «Кам’янець-Подільський – остання столиця УНР», «Перший український філософ» (до 300-річчя з дня народження Г.С. Сковороди).
А на завершення тижня було організовано зустріч з старшим  інспектором ювенальної превенції Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області Семеряковою Р.М.,  яка провела бесіду з студентами 1 курсу на тему: “Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх”.
Окрема подяка працівникам бібліотеки за оформлення тематичних поличок до знаменних історичних дат.