Кам’янець-Подільський
індустріальний коледж

З Днем Землевпорядника!

Цього року землевпорядна спільнота України вже в 21-ше відзначатиме своє професійне свято, яке запроваджене в 1999 році.

Землевпорядкування – одна з найдавніших професій.

Історичні літописи свідчать, що за часів Київської Русі вже проводили вимірювання землі. Перших землевпорядників називали межувальниками. Визначати вартість угідь і межі ділянок у будь-які часи мали право тільки спеціально підготовлені люди.

У всі часи таких професіоналів поважали, а їх працю добре оплачували, тому що земля була і буде основним багатством людства.

Професія землевпорядника надзвичайно цікава та творча.

Наш коледж успішно здійснює підготовку фахівців у галузі геодезії та землеустрою ще з 1992 року.

За майже тридцятилітню історію підготовлено понад 1000 землевпорядників, які успішно працювали і працюють в різних землевпорядних організаціях не тільки України, а й за кордоном.

Наші колишні студенти сьогодні успішно працюють у підрозділах Держгеокадастру, землевпорядниками об’єднаних територіальних громад, аграрних підприємств, в агентствах з оцінки землі та нерухомості, відділах архітектури та містобудування та підприємствах, що виконують геодезичні і землевпорядні роботи.

Серед них:
Лобунько Антон Вікторович – начальник міськрайонного управління Держгеокадастру у Кам’янець-Подільському районі та м. Кам’янці-Подільському

Назарук Денис Іванович – начальник відділу земельних ресурсів Чемеровецької селищної ради

Рачинський Костянтин Сергійович – начальник Кам’янець- Подільського міського виробничого відділу ДЗК

Мошинська Ольга Вільянівна – сертифікований інженер-землевпорядник, приватний підприємець

Бугера Дмитро Анатолійович – сертифікований інженер-землевпорядник ТОВ « Альфа-Гарант ЛЛС» та багато інших.

Колектив Індустріального коледжу вітає всіх землевпорядників теперішніх і майбутніх з професійним святом – Днем землевпорядника.

Прийміть найщиріші вітання та побажання миру, добробуту, щастя, злагоди в родинах, плідної праці, впевненості у завтрашньому дні!

Нехай професійні досягнення активно служать збереженню землі як безцінного дару природи примноженого працею людини.