Кам’янець-Подільський фаховий коледж
індустрії, бізнесу та інформаційних технологій

ВІТАЄМО!!!

Напередодні Дня працівників освіти в коледжі відбулись урочисті збори на яких пролунали вітання, теплі побажання, серед яких найзаповітніше, звісно, ПЕРЕМОГА!

Оплесками вітали колег, відзначених грамотами і подяками Управління освіти Кам’янець-Подільської міської ради, Департаменту освіти і науки молоді і спорту ХОДА, Ради директорів закладів ФПО Хмельницької області .
В цей же день міський голова Михайло Посітко відзначив грамотою Виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради викладачку коледжу Олену Качур.