Кам’янець-Подільський фаховий коледж
індустрії, бізнесу та інформаційних технологій

Відзначення Дня землевпорядника

З 6 по 10 березня 2023 року в коледжі пройшов тиждень спеціальності «Геодезія та землеустрій», присвячений професійному святу.
Викладачами циклової комісії землевпорядних дисциплін було проведено низку навчальних та виховних заходів.

Серед студентів групи ЗВ-211 обрано найкращого геодезиста та кресляра за результатами олімпіад з дисциплін «Геодезія» і «Топографічне та землевпорядне креслення з основами комп’ютерної графіки». Переможець – Райтаровська Іванна.
Викладачами Бабінською О.В. та Олексійчук С.Б. було проведено серію відкритих бінарних занять з дисциплін «Основи ґрунтознавства та геології» і «Мінералогія та петрографія».
Метою виховного заходу «Ґрунти України. Раціональне використання, заходи щодо їх збереження та поліпшення», що провели викладачі Бабінська О.В. та Вовк О.В., було з’ясування причин та факторів, що впливають на родючість ґрунтів. Особлива увага зверталася на відновлення ґрунтів, що зазнали екоциду під час бойових дій.
Викладачами Кирилюк Л.В. та Кухаруком А.А. проведено не менш цікавий захід на тему «Історія геодезичних приладів. Сучасні геодезичні прилади», під час якого студенти-першокурсники познайомилися з наукою «Геодезія» та інструментами для виконання геодезичних робіт.
Студенти-випускники взяли активну участь у Міжвузівській науково-практичній конференції «Сучасні виклики в землевпорядній галузі», що проводиться на базі ВСП «Боярський фаховий коледж НУБіПУ» та Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання землевпорядної та аграрної науки: сьогодення та перспективи розвитку», яка відбудеться в Подільському державному університеті.