Кам’янець-Подільський фаховий коледж
індустрії, бізнесу та інформаційних технологій

Пам’яті Максима Квапиша.

26 травня 2023 року в групах комп’ютерного відділення було проведено Години пам’яті, присвячені річниці з дня загибелі студента відділення, який закінчив коледж в 2019 році, Квапиша Максима.

Максим загинув 26 травня 2022 року на Запорізькому напрямку у ближньому бою. Загін Максима, у складі якого була група Авангардистів, штурмувала російські позиції. Противники били один одного автоматними чергами на коротких дистанціях. Максим, позивний «Булінь», будучи у головному дозорі, під час вогневого контакту вбив одного з окупантів, проте отримав кілька вогнепальних поранень у тіло та голову. Загинув зі зброєю у руках. Результатом бою стало взяття російських позицій та знищення окупантів.
Нагороджений посмертно відзнакою Кам’янець-Подільського Міського Голови «За заслуги перед міською громадою». За особисту мужність і героїзм, проявлені при захваті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.
Указом президента України № 864/2022 за особисту мужність і самовідданні дії, виявлені у захисті держаного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
«Булінь» дуже любив свою землю, що довів своїми вчинками та героїчною смертю. Його життєвий шлях слугує прикладом того, яким має бути справжній українець, людина, воїн.