Кам’янець-Подільський фаховий коледж
індустрії, бізнесу та інформаційних технологій

«Ми нащадки козацької слави»

Саме напередодні 1 жовтня – дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці в Камянець-Подільському фаховому коледжі індустрії, бізнесу та інформаційних технологій відбулася посвята в студенти під девізом «Ми нащадки козацької слави». Адже день Покрови Божої Матері для українських козаків був найбільш шанованим святом. У цей день відбувалися вибори нового отамана, відзначались найкращі козаки. Козаки вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю Заступницею і Покровительницею.
Немає в історії українського народу більш славетної сторінки, ніж козаччина. Душа кожного, хто вважає себе українцем, наповнюється трепетом, на очі набігає сльоза, коли перегортаєш літопис і вчитуєшся в рядки козацької слави. Тому ми обрали саме цей урочистий день і прийняли до родини Індустрія нових студентів.
Що б потрапити до лав козацького війська козаки проходили випробування на стійкість та витримку. Настав час перевірити наших першокурсників.
Студентська рада та викладачі приготували для студентів-молодих козаків завдання, розробили маршрути за якими будуть проходити випробування.
Групи студентів поділилися на рої, обрали ройових, придумали назву та гасло рою.
Студенти здійснили захопливу мандрівку різними локаціями, позмагалися в спритності та влучності, показали свою силу, міць, знання з історії нашого народу занурилися в історію українського козацтва.
Після закінчення квесту всі студенти зібралися в дворі коледжу, а студентська рада приготувала для них різноманітні пригощання.