Кам’янець-Подільський фаховий коледж
індустрії, бізнесу та інформаційних технологій

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційний свят, встановлене на честь двох революцій, що відбулися в Україні в 2004 та 2013 роках.
День Гідності та Свободи є не лише черговою пам’ятною датою в календарі, цей день символізує відданість України ідеалам і принципам побудови демократичної держави та ідеям свободи.
Це звя’зок подій десятирічної давнини – Революції гідності та нинішньої війни.
Революція гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободу.
Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, що стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави.
Не забуваймо тих, хто відстоював нашу Свободу сторіччями і шануймо тих, хто відстоює її зараз.
Маємо за честь жити в один час зі справжніми Героями!
Відзначаючи День Гідності та Свободи викладачі суспільних дисциплін провели в групах І та ІІ курсу низку виховних годин під гаслом – «Заряджені гідністю та жагою до свободи!».

В бібліотеці коледжу влаштовано книжкову експозицію, присвячену десятиріччю від початку Євромайдану та Революції Гідності.
Ця виставка допоможе відновити події, що суттєво змінили хід історії нашої країни та всього світу.
Студенти з груп МС – 222,231п, КСМ -231 та ГО – 201 разом із кураторами Людмилою Кирилюк, Денисом Дюміним та Інною Якимчук відвідали національну прем’єру фільму «Вовк. Страху нема».
Сильне та життєствердне кіно не залишило байдужими дорослих та юних глядачів.