Кам’янець-Подільський фаховий коледж
індустрії, бізнесу та інформаційних технологій

Відкриття меморіальної дошки на честь воїна-героя Дмитра Підліснюка.

20 червня колектив коледжу зібрався, щоб вшанувати пам’ять та відкрити меморіальну дошку на честь воїна-героя Дмитра Підліснюка.
Підліснюк Дмитро Валентинович народився 31 травня 1982 року в місті Кам’янець-Подільській у трудовій сім’ї. З дитинства для нього був прикладом його батько, який служив у МВС і якого він рано втратив.
Після смерті батька його вихованням займались мати та старший брат. Вона прищепила йому кращі людські якості: працелюбність, відповідальність за справу, за яку берешся, любов до Батьківщини. Саме тому він був одним з кращих учнів школи № 7. Він був чесним і відповідальним, завжди відстоював справедливість, був нетерпимим до корупції у всіх її проявах. Таким його пам’ятають і в школі, де він навчався з 1 по 11 клас, і студенти та викладачі економічного відділення Кам’янець-Подільського індустріального коледжу, де він продовжив навчатися з 1999 року до 2001 рік. Закінчивши коледж, працював за фахом. У 2014 році, коли російські війська захопили Крим, частину Луганської та Донецької областей, Дмитро добровольцем пішов на фронт боронити свою Батьківщину, а згодом підписав контракт і став військовослужбовцем 48 інженерної бригади. Там його і застав початок російської агресії 24 лютого 2022 року.
За час своєї служби був нагороджений медалями «За участь у антитерористичній операції», «Учасник АТО», «Учасник бойових дій», «Операція об’єднаних сил: за звитягу і вірність» ( відзнака командувача об’єднаних сил).
Завжди життєвим принципом Дмитра, як справжнього патріота, був девіз: «Якщо не я, то хто захистить нашу країну». Освічений, чесний, справедливий, не терпимий до брехні, дуже хоробрий, Дмитро став військовослужбовцем ЗСУ, взірцем для своїх побратимів. Таким він і залишиться в пам’яті всіх, з ким він навчався, працював, служив в ЗСУ і хто добре його знав.
Життя його обірвалося 11 грудня 2022 року в селі Дмитрівка Донецької області.
Поховали захисника на «Меморіальній алеї Слави» міського кладовища у Кам`янці-Подільському.
Рішенням сесії Кам’янець-Подільської міської ради від 10.01.2023 року за особисту мужність і героїзм, проявлені при захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі присвоєно звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» ПОСМЕРТНО.