Кам’янець-Подільський фаховий коледж
індустрії, бізнесу та інформаційних технологій

Проєкт АТ «Подільський цемент», Cemark (CRH) спільно з колективом Кам’янець-Подільського фахового коледжу індустрії, бізнесу та інформаційних технологій

20 червня 2024 року відбувся захист індивідуальних завдань та розробок над якими працювали студенти коледжу в рамках пілотного проєкту запровадженого АТ «Подільський цемент», Cemark (CRH) спільно з колективом Кам’янець-Подільського фахового коледжу індустрії, бізнесу та інформаційних технологій.
Відповідно до договору про співпрацю впродовж шести місяців студенти коледжу: Максим Рожков, Максим Горбунов, Богдан Ткачук, Михайло Бойко, Максим Мрачковський, Юрій Лісовський, Данило Горденчук брали участь впровадженні програми яка передбала поглиблення теоретичних знань, отримання практичних навичок на виробництві та навичок професійного спілкування. За кожним студентом був закріплений ментор – досвідчений працівник АТ «Подільський цемент», Cemark (CRH). Учасники проєкту представили готові розробки, які знайшли своє застосування у виробництві.
В результаті успішного стажування кожен студент отримав офіційне запрошення працевлаштуватися на постійній основі в компанії CEMARK!
Захист відбувався у присутності комісії у складі:
Філіп Райх – індустріальний директор CEMARK
Світлана Церковна – директор з персоналу CEMARK
Анна Діакова – голова правління АТ «Подільський цемент»
Юрій Грибачов – головний інженер
Наталія Турчак – керівник проєктів персоналу
Ореста Амбріз – HR керівник
Сергій Никифорчин – директор КПФК індустрії, бізнесу та інформаційних технологій
Руслана Медвецька – заступник директора з навчальної роботи КПФК індустрії, бізнесу та інформаційних технологій.
Підводячи підсумки першого етапу співпраці, директор коледжу Сергій Никифорчин привітав студентів з чудовими досягненнями, які були представлені, та висловив вдячність керівництву компанії СEMARK за надану можливість ефективного професійного розвитку для вихованців нашого закладу освіти. Підкреслив, що СEMARK – стратегічний партнер для КПФК індустрії, бізнесу та інформаційних технологій.
Керівники обох сторін залишилися задоволеними результатами проєкту та висловили готовність до розвитку подальшої співпраці. Отже, в наступному навчальному році студентів коледжу знову чекають цікаві програми з компанією CEMARK.