🌍 У рамках заходів загальнонаціональних проєктів Українського інституту національної пам’яті, з нагоди 40-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС🕯️, у коледжі було проведено низку тематичних заходів, спрямованих на осмислення масштабів трагедії, вшанування пам’яті жертв і ліквідаторів, а також формування екологічної свідомості молоді.
Для студентів коледжу було проведено:
📌 Інформаційно-пізнавальну годину «Чорнобиль – біль України і урок для людства»
📌 Круглий стіл «Математика Чорнобиля»
📌 Бесіду «Чорнобильська катастрофа та її наслідки»
📌 Екологічну годину «Чорнобиль – вічний біль України» 🌿
📌 Урок-реквієм «Вшануймо пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС»🕯️
📌 Перегляд документального фільму Disaster: The Chernobyl Meltdown 🎬
⚠️ Ці заходи стали важливим нагадуванням про одну з наймасштабніших техногенних катастроф в історії людства. Вони сприяли глибшому усвідомленню студентами ціни людської помилки, мужності ліквідаторів та необхідності відповідального ставлення до довкілля й безпеки майбутнього 🌱
🕊️ Пам’ять про Чорнобиль — це не лише про минуле. Це застереження для сьогодення і відповідальність за майбутнє, яке ми будуємо вже сьогодні.






























