Кам’янець-Подільський
індустріальний коледж

ІІ етап проекту «5 хвилин рятує життя»

З 3.11 по 9.11.2016 року у м. Кам’янець-Подільський, за підтримки Міністерств освіти Польщі та України, відбувся другий етап реалізації міжнародного проекту «5 хвилин рятує життя». В рамках даного проекту студенти Кам’янець-Подільського індустріального коледжу та партнерського і дружнього Комплексу політехнічних шкіл (м. Глогув, Республіка Польща) відвідали міські школи (ЗОШ №5, ЗОШ №13, ЗОШ №14), де передавали маленьким першокласникам і другокласникам навики надання першої невідкладної допомоги у випадку отримання опіків, травм, чи різноманітних пошкоджень.

Continue reading “ІІ етап проекту «5 хвилин рятує життя»”

«5 хвилин рятує життя»

18-27 жовтня делегація з 5 викладачів та 10 студентів ДВНЗ «Кам’янець-Подільський індустріальний коледж» прийняла участь в першій частині міжнародного польсько-українського проекту «5 хвилин рятує життя». Цей захід проходив в м. Глогув Республіки Польща. З польської сторони в ньому прийняли участь викладачі та студенти Комплексу політехнічних шкіл. Слід зазначити, що обидва навчальні заклади успішно співпрацюють вже протягом шести років, реалізуючи спільні проекти, обмінюючись студентами.

Continue reading “«5 хвилин рятує життя»”

Тренінг по робототехніці

Минув тиждень циклової комісії фахових комп’ютерних дисциплін. У рамках цієї події студенти 4-го курсу спеціальності Розробка програмного забезпечення провели тренінг по робототехніці для своїх молодших колег. Для цього використовувався робот Lego MindStorms EV3, який подарували коледжу наші польські партнери з Глогова.

Індустрія продовжує інтеграцію в європейський освітній простір

В період з 10 по 17 квітня в місті Глогов перебувала делегація з Кам’янець-Подільського індустріального коледжу.  Під час візиту студенти та викладачі  відвідали старостат Глоговського  повіту, мерію міста Глогов.

Програма візиту передбачала ознайомлення з європейською системою освіти, матеріальною базою навчальних закладів. Польські та українські викладачі обмінювались досвідом методики викладання комп’ютерних  та електротехнічних дисциплін.

Під час обміну студенти індустріального коледжу мали можливість працювати у сучасних лабораторіях на новітньому обладнанні Комплексу політехнічних шкіл міста Глогов, відвідати завод Volkswagen, що спеціалізується на  комплектації двигунів.

Делегація кам’янчан  взяла участь у  проведенні виховного заходу «Жодного шансу наркотикам»

Незабутнім був футбольний матч між командами польських та українських студентів, в якому українці отримали перемогу.

Проживаючи в польських сім’ях, студенти мали можливість краще пізнати традиції, побут і культуру, а також поділитись своїми звичаями. Особливі враження залишились після знайомства  з історичними та культурними пам‘ятками міст Глогова та Вроцлава, куди було організовано екскурсії.

В рамках співпраці продовжується налагодження партнерських стосунків з представниками вузів Польщі. То ж студенти з нетерпінням очікують на нову зустріч із польськими друзями в Кам’янці-Подільському.

  

  

Міжнародна співпраця індустрії

У рамках міжнародної співпраці з 9 по 15 вересня 2013 року відбувся черговий візит делегації викладачів Кам’янець-Подільського індустріального коледжу до комплексу Шкіл Професійних ім. Комісії Народної Освіти міста Глогов у Польщі. До складу делегації увійшли: методист коледжу, викладач математики Олена Мрачковська, викладач електротехнічних дисциплін Віктор Мазур, викладач землевпорядних дисциплін Андрій Кухарук, викладачі комп‘ютерних дисциплін Тетяна Мозолюк та Віталій Собачинський.
Метою візиту було ознайомлення з європейською системою освіти, матеріальною базою навчальних закладів міста Глогов. Відбулося поглиблення стосунків між навчальними закладами. Створилися умови для виховання молоді в дусі взаємної толерантності та взаємоповаги.
Програма візиту була складена польськими колегами і мала насичений та різноманітний характер. Під час перебування в Польщі делегація відвідала старостат повіту Глоговського., мерію міста Глогов. Наші викладачі познайомились з історичними та культурними пам‘ятками міста та з специфікою роботи геодезичного центру повіту. Особливо відзначаємо матеріальну базу центру технічно-практичної підготовки, роботу методичного центру та педагогічної бібліотеки. Наприкінці поїздки викладачам запропонували цікаву екскурсійну програму до Чеської республіки.
Оскільки специфіка навчальних закладів споріднена, польські та українські викладачі обмінювалися досвідом методики викладання спеціальних електротехнічних дисциплін, спеціальних комп’ютерних дисциплін, математики та демонстрували свою педагогічну майстерність.

  

  

Методист коледжу Мрачковська О.В.