Кам’янець-Подільський фаховий коледж
індустрії, бізнесу та інформаційних технологій

Козацькі перегони

Щороку до Дня української армії у славетній Індустрії проводяться змагання «Козацькі перегони».

У давнину офіційне зарахування у козаки здійснювалось через обряд прийому. Крім фізичних тренувань молодик мусив «Богу добре молитись, на коні сидіти, шаблею рубати і відбиватись, з рушниці різко стріляти і списом добре колоти». Після такого курсу проводилось випробування-іспит, до завдань якого входило і подолання порогів на човні, і ходіння над прірвою, і приборкання необ’їждженого коня. Тільки здолавши ці випробовування, юнак мав право брати участь у поході, а тільки після нього вважався козаком.

Отож викладачі комісії фізичної культури вирішили перевірити, чи гідні представники чоловічої половини нашого коледжу називатись нащадками цих сильних, витривалих та волелюбних мужів. Організатори змагань були не такими суворими щодо випробовувань, як їхні пращури, але шлях до перемоги був нелегким. У змаганнях брали участь представники п’яти відділень. Першим випробовуванням була перекладина, підйом переворотом. Найкращий результат показав представник електротехнічного відділення (31 раз).

Наступним етапом випробовувань був баскетбол. Кожному члену команди потрібно було закинути м’яч у сітку. Перемога команди залежала від часу витраченого на це завдання. І знову лідерами були представники електротехнічного відділення із результатом 0,46 хвилин. Лише одна секунда відділяла студентів відділення комп’ютерних технологій від своїх суперників, і вони посіли у цьому змаганні друге місце.

Наступне завдання було для справжніх богатирів – підйом важкої і незручної колоди. Найвитривалішими виявились електрики і гірники, за ними йшли економісти.
В естафеті з мішками перемогли гірники. Одразу видно, що хлопці звикли до роботи.

А що ж то за козак, що не вміє влучно стріляти. Тут на допомогу молоді прийшли досвідчені наставники. Блискучий результат продемонстрував викладач Віталій Собачинський. За 26 секунд влучив у всі мішені і приніс перемогу програмістам. Завдяки вправності Олександра Вишинського електрики отримали другий результат (37с.). Третє місце розділили гірничо-технологічне та економічне відділення.

Як завжди на завершальному етапі хлопці змагалися в перетягуванні канату. «Перетягнули» усіх електрики.

Отже: перше місце посіли електрики на чолі із капітаном команди Вадимом Горбатюком, друге – землевпорядне відділення, третє ¬ гірничо-технологічне, четверте – відділення комп’ютерних технологій, п’яте – економічне відділення.

Вітаємо переможців та учасників змагань із проходженням цього випробування. Їх підготовка довела – не перевелися в Індустрії справжні козаки.



Сучасний інформаційний простір: можливості, проблеми, перспективи, розвиток та використання

30 листопада 2011 року у коледжі відбулась студентська конференція «Сучасний інформаційний простір: можливості, проблеми, перспективи розвитку та використання». Конференція проводиться з метою ознайомлення студентів з науковим підходом до можливостей сучасного інформаційного простору, визначення їх ролі та місця в цьому просторі та підвищення інтересу до проблем віртуального світу. Організатори конференції – викладачі комісії фахових комп’ютерних дисциплін Мозолюк Тетяна Миколаївна та Собачинський Віталій Миколайович. У конференції взяли участь студенти відділення електро-комп’ютерних технологій, викладачі коледжу та Національного університету, а також наші колеги з Об’єднання професійних шкіл в м. Глогов (Польща).

Однією з основних тематичних ліній конференції була присвячена навчальному середовищу у сучасному інформаційному просторі. З доповідями виступили викладачі коледжу та університету. Своє бачення цієї тематики висвітлили польські колеги у вигляді презентаційних матеріалів.

В обговоренні актуальних питань інформаційного простору взяли участь найактивніші студенти відділення – Ляхоцький Олександр, Кащук Олег, Павлова Валентина, Похольчук Олена, Бурба Ростислав, Богданова Олександра, Рассказов Андрій та Харін Дмитро.

Під час конференції було проведене опитування учасників з метою виявлення належності до інформаційного простору. Результати опитування показали, що практична більшість респондентів використовують різні інформаційні технології для навчання, роботи, спілкування, розваг, тобто є активними учасниками сучасного інформаційного простору. Матеріали конференції були опубліковані у збірнику наукових праць студентів та викладачів індустріального коледжу.



Волейбол хлопці

22-24 листопада 2011 року проходив чемпіонат міста з волейболу серед юнаків ВНЗ І-ІІ р.а. Змагання проходили в спортивному залі коледжу будівництва, архітектури та дизайну. У змаганнях взяли участь команди з шести навчальних закладів. В результаті спортивних баталій за третє місце змагалися команди з харчового коледжу (тренер – Віктор Цинчик) та будівельного коледжу (тренер – Сергій Фьодоров). Перемогу святкували майбутні харчовики. За перше місце зустрілися минулорічні фіналісти команда з коледжу ПДАТУ (тренер – Михайло Гонтар) та минулорічний чемпіон команда індустріального коледжу (тренер – Сергій Балан). У напруженій запеклій боротьбі з рахунком 3:0 перемогла команда «Індустрія» (директор коледжу Недошитко М.І.) За команду «Індустрія» виступили:

Иосіпов Павло ЗВ-081 (капітан команди)
Кондрашко Олександр ЗВ-081
Громович Максим ПК-082
Гончуков Сергій Т-081
Ізмоденов Владислав Ф-102
Чернявський Олекандр ЗВ-092
Батюк Володимир Т-101
Сметанюк Богдан МД-111
Ільєв Павло ВР-111
Антоняк Олег Е-111
Лисик Руслан МС-111

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами і цінними подарунками. Кращим гравцем змагань визнано Йосипова Павла з команди «Індустрія» студента «Землевпорядного відділення» група ЗВ-081.

Змагання організовані та проведені мільским методоб’єднанням керівників фізичного виховання ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації (Сергій Покотильський), відділом у справах сім’ї, молоді та спорту (Степан Павловський).



Нагорода знайшла героїв

17 листопада всесвітній День студента до індустріального коледжу на свято завітали поважні гості:

Володимир Мельниченко – депутат обласної Ради,
Михайло Сімашкевич – міський голова;

Степан Павловський – заступник директора департаменту гуманітарної політики;
Юрій Нестеровський – депутат районної ради, голова федерації вільної боротьби міста.

У своєму привітанні Михайло Сімашкевич відзначив студента індустріального коледжу Дениса Черногуба, який став чемпіоном світу з панкратіону серед молоді (до 75 кг) і вручив йому цінний подарунок – ноутбук.

Адміністрація коледжу і спортивний клуб «Індустрія» відзначили досягнення чемпіона Почесною грамотою та грошовою премією.

Відзначені грамотою та грошовою премією у цей день і спортивні досягнення студента гірничо-технологічного відділення Максима Якимчука, який у жовтні став срібним призером України з легкоатлетичного кросу на дистанції 2000 м серед юнаків 1994-95 р.н.

Свято продовжувалось концертом, організованим студентами коледжу.



Співочі голоси індустрії 2011-2012

17 листопада в актовій залі коледжу традиційно відбувся фестиваль-конкурс „Співочі голоси Індустрії”.
В 2011-2012 навчальному році адміністрація вирішила сформувати 4 команди.

1. Збірна команда електриків і програмістів.
2. Збірна команда фінансистів, готельчиків і маркетологів.
3. Збірна команда гірників і технологів.
4. Збірна команда землевпорядників і маркшейдерів.

Порядок виступу команд вирішувався жеребкуванням. Економісти виступали першими, їхня програма присвячена Дню Студента. Другими виступали програмісти. Вони спиралися на тему Євро 2012. Концертні програми цих двох відділень були більш професійними і тому вони посіли І місце.
Всіх учасників фестивалю нагородили тортами і цукерками. Грамоти отримали: Погинайко Ольга (гр.. Ф-102) та звання „Золотий голос Індустрії”, танцювальний колектив „Шалом” (електрики спільно з програмістами). Кращим гравцем на музичному інструменті признано Сорочинського Владислава (гр. Е-111). Кращим визнано кліп економістів „За здоровий спосіб життя”. Також журі відзначило оригінальність танцю Ільєва Павла (гр.-ВР-111) та майстерність студентів землевпорядного відділення по відродженню української пісні Лисика Руслана та Юрчука Павла.

Як завжди в залі було дуже багато людей. Кожна команда мала потужних болільників, які аплодували, свистіли, кричали, пищали тобто підтримували своїх друзів як могли.