індустрії, бізнесу та інформаційних технологій

Відголос Чорнобиля

10 листопада 2006 року Президентом України був підписаний указ про установу памʼятної дати 14 грудня – днем вшановування учасників ліквідації на ЧАЕС та памʼяті загиблим внаслідок аварії. Чому саме ця дата була вибрана? Тому, що 14 грудня 1986 року було завершено спорудження саркофага над четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Події 26-річної давнини не зітруться з памʼяті поколінь. Саме в цей день проводяться різні заходи з вшановування памʼяті учасників ліквідації наслідків на ЧАЕС. Індустріальний коледж не став винятком . Напередодні дня 14 грудня відбувся запланований захід , на котрому студенти і викладачі зустрілися з учасником ліквідації на ЧАЕС –Стоцьким Володимиром Йосиповичем. Молодь мала можливість поспілкуватись і більше дізнатись про подію, яка для даного покоління є в деякій мірі історією. За проведення даного заходу відповідали викладачі коледжу – Світлана Петрівна Ковтун та Вікторія Володимирівна Розгон. Дякуємо Володимиру Йосиповичу за те, що відгукнувся на прохання і погодився поділитись досвідом і розповісти про події 26-річної давнини. Низький уклін тим, хто став в перших рядах в битві з «невидимим ворогом»…

Козацькі перегони 2012

На передодні дня Збройних Сил України 5 грудня 2012 року відбулося військово -спортивне свято “Козацькі перегони” в актовому залі індустріального коледжу. У перегонах взяли участь команди “Економістів”, “Програмістів”, “Електриків”, “Гірників” та “Землевпорядників”. Козаки змагалися у 7 видах змагань. У першому виді змагань “Підйом перевороту на перекладені” переше місце зайняла команда “Електриків” з результатом 18 обертів, наступний вид змагань “Баскетбол –  снайперскі кидки” приніс перемогу команді “Економістів”. Тертій вид змагань “Піднімання Довбні” привів на п’ядестал першого місця команду “Економістів”. Четвертий вид “Естафета з мішком цукру” подарувала перемогу команді “Гірників”. П’ятий вид “Стрільба з пневматичної гвинтівки серед викладачів” виявив вправного стрілця Вишинського Олександра Вікторовича, що принесло перемогу команді “Електриків”. Шостий вид “Дартс” усміхнувся першим місцем команді “Гірників”. Завершальним видом змагань – відбулося  змагання команд з перетягування канату, в яких у запеклій боротьбі перше місце посіли “Землевпорядники”.

За результаатми усіх видів змагань переш місце посіла команда “Гірників”, друге місце посліа команда “Електриків”, третє місце залишилося за “Економістами”.

Переможці нагороджені дипломом спортивного клубу “Індустрія” та перехідним кубком, призери грамотами.

Кульова стрільба

3 грудня 2012 року відбулися змагання з кульової стрільби серед навчальних закаладів міста, присвячені ХХІ річниці Зброних Сил України. В цих змагання хприйнала участь і наша команда. У напруженій боротьбі наша команда посіла перше місце. За команду виступали: Савіцький Олександр (ГТ-111), Рижак Руслан (ЗВ-101), Бойко Павло (Т-101). Команду до замагань готував викладач предмету Захист Вітчизни Павловський Едуард Петрович

Індустрія волейбольна країна

Так сталось що листопад місяць виявився волейбольним для команд дівчаті і юнаків індустріального коледжу.
1 листопада 2012 року закінчився Чемпіонат міста з волейболу серед чоловічих команд у якому прийняли участь найсильніші команди міста.
У цих змаганнях почесне ІІІ місце посіла команда «Індустрія», яка лише поступилася минулорічному і цьогорічному чемпіону – команді з ПДАТУ і срібному призеру – команді «Тарантіно» з К-ПДУ. Кращим гравцем цих змагань з команди «Індустрія» визнано студента економічного відділення Ізмоденова Владислава (Ф-102).
Напередодні Дня студента 14 листопада закінчився Чемпіонат міста з волейболу серед жіночих команд. Команда «Індустрія» посіла ІІ місце поступившись лише минулорічному чемпіону волейболісткам з К-ПДУ. Кращим гравцем змагань з команди «Індустрія» визнано студентку землевпорядного відділення Перук Тетяну (ЗВ-092). ІІІ місце посіла команда ПДАТУ.
22-24 листопада проходив Чемпіонат міста серед дівчат ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації у змаганнях прийняли участь 7 команд. В результаті спортивних баталій волейбольна команда «Індустрія» (тренер Сергій Балан, директор коледжу Михайло Недошитко) стала чемпіоном міста у складі: Петрук Тетяни (ЗВ-092) – капітан команди, Казімірової Марини (ЗВ-092), Савельєвої Олени(ГТ-091), Синькович Ольги (Ф-101), Пусацької Яни (ВР-111), Головатої Олени (МС-111), Гродської Вікторії (Т-121), Гончар Марії (Ф-102), Погомій Інни (Ф-101).
Судівською колегією і тренерами визнано кращими гравцями змагань з команди «Індустрія» студентку землевпорядного відділення: Казімірову Марину(ЗВ-092), Пусацьку Яну студентку гірничо-технологічного відділення (ВР-111).
ІІ місце посіла команда з медичного училища, ІІІ коледж ПДАТУ.
Напередодні дня збройних сил України закінчився Чемпіонат міста серед юнаків ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
Змагання проходити в спортивному залі коледжу будівництва, архітектури та дизайну. У змаганнях взяли участь команди із 6 навчальних закладів.
В результаті спортивних баталій за ІІІ місце змагалися команди з харчового коледжу і податкового коледжу. З рахунком 3:1 перемогу святкували харчовики.
За перше місце зустрілись минулорічні фіналісти – команди з коледжу ПДАТУ
та минулорічний чемпіон команда індустріального коледжу.
У напруженій і запеклій боротьбі з рахунком 3:0 перемогла команда «Індустрія» (тренер Сергій Балан, директор коледжу Михайло Недошитко). За команду «Індустрія»
грали: Антоняк Олег (Е-111), Батюк Володимир (Т-101), Веренчанський Ігор (Е-121), Гуменюк Олександр (ПК-121), Залізко В’ячеслав (ВР-121), Ізмоденов Владислав( Ф-102)- капітан команди, Ільєв Павло (ВР-111), Пастух Костянтин (ЗВ-121), Пилипко Григорій (Е-121), Романюк Олексій (Е-121), Чернявський Олександр (ЗВ-092), Шмирко Віктор (МС-121).
Судді та тренери визначили найкращого гравця змагань Ізмоденова Владислава з команди «Індустрія».
Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту гуманітарної політики нагородив переможців та призерів змагань грамотами, дипломами та цінними подарунками.
Змагання організовано та проведено відділом у справах сім’ї, молоді та спорту (Степан Павловський), міським методоб’єднанням керівників фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р.а. (Сергій Покотильський), спортивним клубом «Індустрія»(Сергій Балан)

Голова міського методоб’єднання керівників фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р.а. Сергій Покотильський