Вгору

Шахи

60 <<<< перегляди сторінки

На минулому тижні шахісти «Індустрії» підтвердили звання Чемпіона. Так в спортивному залі Кам’янець-Подільського індустріального коледжу проходили змагання серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації міста з шахів. У змаганнях взяли участь команди з шести навчальних закладів.


(більше…)

Коментувати
Вгору

Перемога у тенісних змаганнях

70 <<<< перегляди сторінки

Минулий тиждень для спортсменів «Індустрії» виявився плідним. Так в спортивному залі Кам’янець-Подільського індустріального коледжу проходили змагання серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації міста з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь команди з семи навчальних закладів.


(більше…)

Коментувати
Вгору

Індустрія чемпіон!

52 <<<< перегляди сторінки

На минулому тижні в спортивному залі коледжу ПДАТУ проходили змагання з баскетболу (3х3) серед юнаків та дівчат ВНЗ I-II р. а. міста.


(більше…)

Коментувати
Вгору

Волейбол (Індустрія в призах)

72 <<<< перегляди сторінки

Минулі два тижні в місті Кам’янець-Подільському проходили змагання з волейболу серед юнаків та дівчат ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Які були організовані та проведені відділом молоді та спорту департаменту гуманітарної політики міської ради (Степан Павловський), міським методичним об’єднанням керівників фізичного виховання ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації (Сергій Покотильський). Змагання проходили в спортивному залі коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Спочатку змагалися юнаки, команди-учасниці були розподілені на дві групи по три команди у кожній.


(більше…)

Коментувати