Кам’янець-Подільський
індустріальний коледж

Шахи

На минулому тижні шахісти «Індустрії» підтвердили звання Чемпіона. Так в спортивному залі Кам’янець-Подільського індустріального коледжу проходили змагання серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації міста з шахів. У змаганнях взяли участь команди з шести навчальних закладів.


Continue reading “Шахи”

Перемога у тенісних змаганнях

Минулий тиждень для спортсменів «Індустрії» виявився плідним. Так в спортивному залі Кам’янець-Подільського індустріального коледжу проходили змагання серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації міста з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь команди з семи навчальних закладів.


Continue reading “Перемога у тенісних змаганнях”

Волейбол (Індустрія в призах)

Минулі два тижні в місті Кам’янець-Подільському проходили змагання з волейболу серед юнаків та дівчат ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Які були організовані та проведені відділом молоді та спорту департаменту гуманітарної політики міської ради (Степан Павловський), міським методичним об’єднанням керівників фізичного виховання ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації (Сергій Покотильський). Змагання проходили в спортивному залі коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Спочатку змагалися юнаки, команди-учасниці були розподілені на дві групи по три команди у кожній.


Continue reading “Волейбол (Індустрія в призах)”