Кам’янець-Подільський фаховий коледж
індустрії, бізнесу та інформаційних технологій

Індустрія волейбольна країна

Так сталось що листопад місяць виявився волейбольним для команд дівчаті і юнаків індустріального коледжу.
1 листопада 2012 року закінчився Чемпіонат міста з волейболу серед чоловічих команд у якому прийняли участь найсильніші команди міста.
У цих змаганнях почесне ІІІ місце посіла команда «Індустрія», яка лише поступилася минулорічному і цьогорічному чемпіону – команді з ПДАТУ і срібному призеру – команді «Тарантіно» з К-ПДУ. Кращим гравцем цих змагань з команди «Індустрія» визнано студента економічного відділення Ізмоденова Владислава (Ф-102).
Напередодні Дня студента 14 листопада закінчився Чемпіонат міста з волейболу серед жіночих команд. Команда «Індустрія» посіла ІІ місце поступившись лише минулорічному чемпіону волейболісткам з К-ПДУ. Кращим гравцем змагань з команди «Індустрія» визнано студентку землевпорядного відділення Перук Тетяну (ЗВ-092). ІІІ місце посіла команда ПДАТУ.
22-24 листопада проходив Чемпіонат міста серед дівчат ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації у змаганнях прийняли участь 7 команд. В результаті спортивних баталій волейбольна команда «Індустрія» (тренер Сергій Балан, директор коледжу Михайло Недошитко) стала чемпіоном міста у складі: Петрук Тетяни (ЗВ-092) – капітан команди, Казімірової Марини (ЗВ-092), Савельєвої Олени(ГТ-091), Синькович Ольги (Ф-101), Пусацької Яни (ВР-111), Головатої Олени (МС-111), Гродської Вікторії (Т-121), Гончар Марії (Ф-102), Погомій Інни (Ф-101).
Судівською колегією і тренерами визнано кращими гравцями змагань з команди «Індустрія» студентку землевпорядного відділення: Казімірову Марину(ЗВ-092), Пусацьку Яну студентку гірничо-технологічного відділення (ВР-111).
ІІ місце посіла команда з медичного училища, ІІІ коледж ПДАТУ.
Напередодні дня збройних сил України закінчився Чемпіонат міста серед юнаків ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
Змагання проходити в спортивному залі коледжу будівництва, архітектури та дизайну. У змаганнях взяли участь команди із 6 навчальних закладів.
В результаті спортивних баталій за ІІІ місце змагалися команди з харчового коледжу і податкового коледжу. З рахунком 3:1 перемогу святкували харчовики.
За перше місце зустрілись минулорічні фіналісти – команди з коледжу ПДАТУ
та минулорічний чемпіон команда індустріального коледжу.
У напруженій і запеклій боротьбі з рахунком 3:0 перемогла команда «Індустрія» (тренер Сергій Балан, директор коледжу Михайло Недошитко). За команду «Індустрія»
грали: Антоняк Олег (Е-111), Батюк Володимир (Т-101), Веренчанський Ігор (Е-121), Гуменюк Олександр (ПК-121), Залізко В’ячеслав (ВР-121), Ізмоденов Владислав( Ф-102)- капітан команди, Ільєв Павло (ВР-111), Пастух Костянтин (ЗВ-121), Пилипко Григорій (Е-121), Романюк Олексій (Е-121), Чернявський Олександр (ЗВ-092), Шмирко Віктор (МС-121).
Судді та тренери визначили найкращого гравця змагань Ізмоденова Владислава з команди «Індустрія».
Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту гуманітарної політики нагородив переможців та призерів змагань грамотами, дипломами та цінними подарунками.
Змагання організовано та проведено відділом у справах сім’ї, молоді та спорту (Степан Павловський), міським методоб’єднанням керівників фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р.а. (Сергій Покотильський), спортивним клубом «Індустрія»(Сергій Балан)

Голова міського методоб’єднання керівників фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р.а. Сергій Покотильський