TOP

Практика землевпорядників

1043 <<<< перегляди сторінки

Навчальна практика з комп ‘ютеризації землевпорядного виробництва проведена в місті Рівному  аграрного коледжу – була  найкращим тижнем нашого студентського життя.

З перших хвилин перебування у цьому місті,  нас відразу вразила його мальовнича краса, чарівний пейзаж  та  його багата історія назавжди залишаться у спогадах.

Це місто, є одним з улюблених місць туристів, адже тут є багато пам’яток культури, архітектури та мистецтва. Не дарма говорять:”Достатньо один раз побувати  у цьому місті, щоб закохатись у нього назавжди”.                                                                                 Відвідавши літературний вечір, нам було прочитано багато поезій, у яких широко відображалась любов до рідного краю. Однією з таких поезій, є  творіння Юлії Костюкевич:”Йдучи по Рівному нічному”

Йдучи по Рівному нічному

Повірила у щастя світ.

Цю віру не віддасть нікому,

Вона-як предків заповіт.

Ішла по вулиці Соборній.

(Собор світився, як свіча).

Дерева йшли назустріч чорні,

Торкалися її плеча.

Також ми не забудемо привітність викладачів практики, завдяки поданому ними матеріалу ми набули неабиякий досвід у нашій професії, що знадобиться нам у майбутньому.

У ці будні ми поєднували навчання з активним відпочинком. Ми відвідали один з найбільших та найкращих зоопарків України, розважальний центр”Екватор”, кінотеатр та багато інших цікавих місць. Студенти нашої групи  ЗВ-101, та улюблений викладач Дюмін Денис Миколайович, зайняли призове місце у змаганнях з боулінгу.

Втішило й те, що це був тиждень присвячений спеціальності: “Землевпорядкування”, де проходило багато виховних заходів.

Не менше сподобалось і проживання у гуртожитку №2 Рівненського державного аграрного коледжу. Задовільні умови, привітні студенти та вахтери, дружня атмосфера, усміхнені обличчя оточуючих,які радо зустрічали нас кожного дня – назавжди залишились у наших спогадах і серцях.

Ми дуже задоволені, що наша практика з комп ‘ютеризації проходила саме у місті Рівному та цьому навчально-практичному центрі!

   

 

Залиште коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви можете використати HTML ці властивості<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>