TOP

Місячник Червоного Хреста

923 <<<< перегляди сторінки

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 18.03.2013 р. №72/2013-р «Про проведення місячника Червоного Хреста в області» в березні 2013 р. в коледжі було проведено місячник Червоного Хреста. Метою та завданням якого є протидія розповсюдженню туберкульозу; надання гуманітарної та матеріальної допомоги вразливим верствам населення та формування громадської думки щодо постійної уваги до проблем інвалідів, людей похилого віку, хворих на туберкульоз і СНІД, безпритульних дітей та дітей-сиріт.

Здоров’я – це не тільки відсутність у людини хвороб або фізичних вад, а й його абсолютне як фізичне, моральне, так і соціальне благополуччя. Здоров’я дарує бадьорість, оптимізм і гарний настрій, а всі разом – це запорука успішного і щасливого життя. Саме тому пропаганда здорового способу життя серед студентської молоді посідає першочергове місце в нашому коледжі, сприяє зміцненню їхнього здоров’я, формуванню фізичних здібностей особистості, гармонії тіла і душі; вихованню потреби у регулярних заняттях фізичною культурою і дотриманні режиму дня, у прагненні до оволодіння санітарно-гігієнічними знаннями і навичками.

Під час уроків біології, екології, хімії, фізкультури, безпеки життєдіяльності, медицини неодноразово акцентується увага на найважливіших складниках здорового способу життя – здорове збалансоване харчування, споживання якісної питної води, необхідної кількості вітамінів, мікроелементів, протеїнів, жирів, вуглеводів, дотримання санітарно-гігієнічних вимог у побуті, умови для пасивного і активного відпочинку, рухова активність, фізична культура і спорт.

В коледжі проводяться різноманітні заходи, спрямовані на підтримку й підвищення рівня фізичного розвитку – «Козацькі забави», змагання серед відділень з волейболу, футболу, гандболу та інших видів спорту.

Протягом багатьох років в коледжі працює екологічний лекторій, одним з напрямків роботи якого є проведення виховних заходів, що сприяють підвищенню зацікавленості студентів проблемами охорони здоров’я та здорового способу життя. Саме тому студенти стали ініціаторами проведення конкурсу плакатів «Скажемо «Ні» шкідливим звичкам!» та «Молодь Індустрії за зоровий спосіб життя!».

Для усвідомлення здорового способу життя важливі поінформованість і можливість доступу до спеціальних профілактичних процедур, що мають сприяти профілактиці інфекційних хвороб, забезпечувати наявність належних екологічних умов.

Загальними правилами профілактики інфекційних захворювань є, перш за все, дотримання правил гігієни, провітрювати житлові приміщення, протирати пил, мити підлогу, не дозволяти носити чужі речі, користуватися тільки особистими засобами гігієни.

Особлива увага в коледжі відводиться профілактиці ГРВІ, шлунково-кишкових інфекцій, туберкульозу та хвороб, що передаються статевим шляхом.

В рамках екологічного лекторію було проведено цикл бесід на теми: «Перша допомога при травмах», «Туберкульозом може захворіти кожний», «Наркотикам-НІ!», «Живи. Захисти своїх дітей від ВІЛ/СНІДу». Студентська молодь залучається до проведення акцій, круглих столів, виставок на теми: «Здоровий спосіб життя», «Захисти себе від туберкульозу», «ВІЛ та СНІД: смертельна небезпека».

Зокрема, 1 грудня 2012 р. в коледжі було проведено лекторій, присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, до якого було залучено представників центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, які розповіли студентам про шляхи зараження даним інфекційним захворюванням та методи їх профілактики. Було запалено свічку в пам’ять загиблим від СНІДу.

Зустрічі з працівниками Дружньої клініки для молоді, центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, центру «За гідність людини» – є для студентів особливо корисними, так як вони отримують відповіді на ті питання, що найбільше хвилюють сучасну молодь.

Більшість виховних заходів в коледжі проводяться з метою виховання в молоді добра, залучення її до благодійних справ і до лав Червоного Хреста. Викладачі коледжу щороку надають допомогу міськрайонній організації Товариства Червоного Хреста у проведенні інформаційно-профілактичних акцій з питань профілактики туберкульозу та СНІДу, періодично інформують студентів про діяльність Червоного Хреста, а студенти залучаються до акцій розповсюдження членських марок Червоного Хреста,.

Сподіваємось, що дана виховна робота сприятиме поліпшенню профілактиці інфеційних хвороб, пропоганді здорового способу життя, виховання в молоді добра і співчуття до чужого болю.

Залиште коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви можете використати HTML ці властивості<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>