Кам’янець-Подільський фаховий коледж
індустрії, бізнесу та інформаційних технологій

Баскетбол 2013 (юнаки)

9-11 квітня 2013 року в спортивному комплексі «Гіппократ»медичного училища проходили змагання з баскетболу серед юнаків ВНЗ I-II р.а. міста. У змаганнях взяли участь команди із шести навчальних закладів.

В результаті спортивних баталій у фінальній грі команда «Індустрія» (тренер Сергій Покотильський) перемогла команду харчового коледжу (тренер Ігор Коцулевський). За команду “Індустрія” грали: Яворський Олександр (ПК-112), Мазур Артем (ПК-111), Ільчик Богдан (ЗВ-112), Вінцюк Олександр (ЗВ-092), Желюк Олександр (Е-102), Авхімович Микола (Е-102), Онуфран Валерій (ПК-112).

Третє місце посіла команда коледжу ПДАТУ (тренер Ігор Макєєв), яка перемогла команду коледжу будівництва, архітектури та дизайну (тренер Сергій Золотарьов).

Переможці та призери нагородженні дипломами міського відділу сім’ї, молоді та спорту.

Міське методоб’єднання керівників фізичного виконання І-ІІ р.а. міста (Сергій Покотильський), міський відділ сім’ї, молоді та спорту (Степан Павловський) вдячні директору коледжу будівництва, архітектури та дизайну Надії Сільченко за наданий спортзал для проведення змагань.