TOP

Волейбол юнаки

647 <<<< перегляди сторінки

19-21  листопада 2013р. проходив Чемпіонат міста з волейболу серед юнаків ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Змагання проходили в спортивному залі коледжу будівництва, архітектури та дизайну. У змаганнях взяли участь команди із 6 навчальних закладів.

В результаті спортивних баталій за ІІІ місце змагалися команди з харчового коледжу (тренер Віктор Цинчик) і коледжу будівництва, архітектури та дизайну (тренер Сергій Федоров). З рахунком 3:1 перемогу святкували майбутні  будівельники (директор коледжу Надія Сільченко  ).

За перше місце зустрілись минулорічні фіналісти – команди з коледжу ПДАТУ( тренер Богдан Мотринчук, директор коледжу Тарас Муравка) та минулорічний чемпіон команда індустріального коледжу (тренер Сергій Балан, директор коледжу Михайло Недошитко).

У напруженій і запеклій боротьбі після 10-ти річного чемпіонства поспіль, фортуна відвернулась від команди «Індустрія», перемогу святкували майбутні аграрії.

Судівська колегія та тренери визначили кращих гравців, ними стали: Бойко Андрій з коледжу ПДАТУ, Сергій Клюєв з коледжу будівництва архітектури та дизайну, Батюк Володимир з команди «Індустрія».

Переможці та призери змагань нагороджені  грамотами та дипломами. Змагання організовано та проведено міським методоб’єднанням керівників фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р.а.

  

Голова міського методоб’єднання керівників

фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р.а.

Сергій Покотильський

Залиште коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви можете використати HTML ці властивості<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>