Кам’янець-Подільський
індустріальний коледж

Індустрія продовжує інтеграцію в європейський освітній простір

В період з 10 по 17 квітня в місті Глогов перебувала делегація з Кам’янець-Подільського індустріального коледжу.  Під час візиту студенти та викладачі  відвідали старостат Глоговського  повіту, мерію міста Глогов.

Програма візиту передбачала ознайомлення з європейською системою освіти, матеріальною базою навчальних закладів. Польські та українські викладачі обмінювались досвідом методики викладання комп’ютерних  та електротехнічних дисциплін.

Під час обміну студенти індустріального коледжу мали можливість працювати у сучасних лабораторіях на новітньому обладнанні Комплексу політехнічних шкіл міста Глогов, відвідати завод Volkswagen, що спеціалізується на  комплектації двигунів.

Делегація кам’янчан  взяла участь у  проведенні виховного заходу «Жодного шансу наркотикам»

Незабутнім був футбольний матч між командами польських та українських студентів, в якому українці отримали перемогу.

Проживаючи в польських сім’ях, студенти мали можливість краще пізнати традиції, побут і культуру, а також поділитись своїми звичаями. Особливі враження залишились після знайомства  з історичними та культурними пам‘ятками міст Глогова та Вроцлава, куди було організовано екскурсії.

В рамках співпраці продовжується налагодження партнерських стосунків з представниками вузів Польщі. То ж студенти з нетерпінням очікують на нову зустріч із польськими друзями в Кам’янці-Подільському.

  

  

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *