TOP

Фундація

788 <<<< перегляди сторінки
Наша міссія

Наша місія — створення атмосфери в молодіжному середовище, яка би сприяла популяризації понять «самоосвіти» та «знання — як інструмент».
В умовах конкуренції на ринку праці, на перший план, виступає особистість, яка спроможна до самовдосконалення та саморозвитку, має прагнення постійного вдосконалення своїх професійних та особистих якостей.
Наша фундація в основі своєї діяльності використовує діловий підхід до набування молоддю знань та вмінь. Визначаючи пріоритет “знання — це інструмент” ми активно долучаємося до процесу формування молодої особистості методами залучення молоді в групи організованої самоосвіти, а також активно залучаємо молодь до програм міжнародного обміну.
Індивідуальний підхід та комплексне бачення перспективи сфокусував нашу діяльність у сфері розвитку культури та освіти.
Працюючи з молоддю ми активно співпрацюємо і з їх батьками, розуміючи що світобачення людини бере свої витоки з родини. Відповідальне батьківство, спирання на традиції нашого народу та стимулювання свідомого пошуку себе в процесі соціалізації на нашу думку дозволить сформулювати поняття “національної ідеї”, що в свою чергу сприятиме повноцінним євроінтеграційним процесам в українському суспільстві.
“Відкритий світ” для нашої організації, це ще один з інструментів пошуку та здобуття соціального статусу для молодої особи. Самоповага та позитивна самооцінка — це результат впевненості у своїх силах, яка приходить через знання іноземних мов (комфорт у чужому середовищі), знання сучасних трендів та технологій у обраній спеціальності, вміння налагодити контакти у незнайомому оточенні тощо.
Завдяки нашим діям молода та впевнена в собі людина продемонструє суспільству обличчя свого народу, популяризувати традиції та звичаї свого народу. Завдяки своїй компетенції, почуттю гідності, проявляючи повагу до оточення молода людина прославлятиме свою родину та свій народ.

 

Концепція

 

В РЕЗУЛЬТАТІ:
1. Підвищення освітньо-кваліфікаційного та культурного рівня українських бакалаврів.
2. Налагодження співробітництва вищих навчальних закладів України та іноземних держав.
3. Налагодження інтернаціональних контактів молодих людей України та інших країн.
4. Підвищення конкурентоспроможності українських бакалаврів на ринку праці України та держав-членів Європейського Союзу.
5. Розвиток студентського самоврядування вищих навчальних закладів.
6. Удосконалення механізму ефективного партнерства та взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з молодіжними громадськими організаціями у формуванні та реалізації державної молодіжної політики.
7. Залучення молоді до діяльності молодіжних громадських організацій.

 Анкета для абітурієнта

 Анкета претиндента на навчання

Заява прозарахування

Детальна інформація на сайті fondmkp.blogspot.com

Залиште коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви можете використати HTML ці властивості<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>