TOP

Індустрія знову чемпіон!

655 <<<< перегляди сторінки

10-12 листопада 2015р. проходив Чемпіонат міста з волейболу серед дівчат ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Вони були організовані та проведені міським методичним об’єднанням керівників фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р.а., відділом молоді та спорту департаменту гуманітарної політики міської ради. Змагання проходити в спортивному залі коледжу будівництва, архітектури та дизайну. У змаганнях взяли участь команди із 7 навчальних закладів.
В результаті жеребкування команди розподілилися на дві підгрупи. Перша підгрупа: індустріальний коледж (минулорічний чемпіон міста), коледж будівництва, архітектури та дизайну, коледж культури і мистецтв, податковий коледж. У другій підгрупі змагалися команди з харчового коледжу (минулорічний срібний призер), медичний коледж, коледж ПДАТУ.
У першій підгрупі «Індустрія» впевнено крокувала до фіналу. На своєму шляху вона переконливо перемагала своїх суперників, а саме податковий коледж 2:0 , коледж будівництва, архітектури та дизайну 2:0, коледж культури і мистецтв 2:0
У результаті спортивних баталій за третє місце зустрілися команда податкового (тренер Володимир Сінкевич) і медичного училища (тренер Ігор Криворучко). З рахунком 3:0 перемогу святкували майбутні медики.
У фіналі зустрілися команди з харчового коледжу (тренер Віктор Цинчик) та індустріального коледжу (тренер Сергій Балан). Переконливу перемогу і Чемпіоном міста стала команда «Індустрія» перемігши суперника з рахунком 3:0 . За команду індустріального коледжу грали: Борісова Маріна (ЗВ-132),Войт Алла (ОК-141),Головата Світлана (ЗВ-132),Гродська Вікторія (ОК-121)(капітан команди),Гуцул Вікторія (ЗВ-132),Красномовець Вікторія (ЕП-122),Олійник Наталія (ГО-131),Олійник Ольга(ЗВ-132),Пастух Анастасія (ОК-141), Ковальська Каріна (ГО-151), Дідок Тетяна (ЗВ-151), Шаназарова Вероніка (ОК-141),Цісар Катерина (ОК-141).
Організатори змагань вдячні директору будівельного коледжу архітектури та дизайну Надії Сільченко за наданий спортзал для проведення змагань. Судівська колегія та тренери визначили кращих гравців змагань, які були нагороджені грамотами та подарунками: Вікторія Гродська з команди «Індустрія», Ольга Підскотська з коледжу харчової промисловості та Вікторія Побережнюк з медичного училища.
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу молоді та спорту департаменту гуманітарної політики міської ради (Степан Павловський).


Голова міського методоб’єднання керівників

фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р.а.

Сергій Покотильський

Залиште коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви можете використати HTML ці властивості<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>