TOP

Викладач – мудра книга знань

442 <<<< перегляди сторінки

Що не кажіть, а святкувати українці люблять! У нас є ї державні, і релігійні, і професійні свята. До колишніх свят додалися сучасні українські, все перемішалося-переплелося, утворивши такий собі мікс.


У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.
Відбулося таке свято і в КПІК. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а студенти підготували чудові концертні номери й привітання. На розсуд глядача були представлені веселі сценки зі студентського життя, в яких брали участь студенти групи РПЗ-141 (Качинський В. , Чемич Ю. , Павлік С.). Дівчата виконали гарні пісні “Слова остались мне” (Аліна Ямборко група ГО-131) , “Лелека” (Тодораш Віка група ФК-151), “Романсеро” (Катерина Никуляк група МС-131). В дуеті виконали пісню “Один в каноє” (Віка та Ілля). А також прийшли привітати викладачів представники самої знедоленої частини студентів – викладацькі діти. (Олексійчук Микола група ОК-161 та Хімяк Андрій група РПЗ-161). Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники коледжу від команди КВН “Подільський експрес”.

Що не кажіть, а святкувати в КПІК вміють!

Хочемо побажати всім працівникам освіти

Щастя і здоров’я міцного!

Студентів вдячних!

Чистих світанків,

Сонячних ранків!

Промінь сонця

В кожне віконце!

Ніжної ласки,

Душевної казки,

Щастя без ліку

І довгого віку!

Коментарі залишати заборонено.