Кам’янець-Подільський
індустріальний коледж

Формула перемоги: праця і цілеспрямованість

Дивлячись на Тетяну Палінкаш, одразу й не скажеш, що за спиною цієї тендітної, ще зовсім юної дівчини серйозні перемоги у районних, міських, всеукраїнських спортивних змаганнях, участь у Чемпіонаті Європи.
З особливою теплотою Тетяна згадує той час, коли мама привела її за руку у секцію легкої атлетики в рідному місті Тересва, що на Закарпатті. Спортивна кар’єра дівчини розпочалася зі стрибків у довжину та потрійних стрибків.Вже після вступу у Львівське училище фізичної культури почала бігати на 200, 300, 400 м. із бар’єрами. Участь у різного роду змаганнях не приносили бажаних результатів.
У Кам’янці-Подільському Тетяні пощастило познайомитись з тренером Василем Ліщуком. Він, розгледівши у дівчині великий потенціал, порадив вступити до місцевого Індустріального коледжу і паралельно займатися у нього легкою атлетикою. Ризикнула і не пошкодувала… Вимогливий і терплячий водночас, Василь Володимирович зумів підібрати потрібні слова і налаштувати на позитивний результат.
Спершу Тетяна неодноразово перемагала в обласних змаганнях, пізніше стала призером Чемпіонатів України у Луцьку, Дніпрі, виграла забіг у турнірі на призи ЗТУ Сергія Операєва… і врешті Чемпіонат Європи у Тбілісі (Грузія), де дівчина посіла 14-е місце.
Сьогодні Тетяна висловлює щиру подяку своєму тренеру, Василю Данчуку, Олегу Сторожинецькому, Сергію Покотильському, «без допомоги і підтримки яких, – за словами дівчини, – працювати було б набагато важче».
Ми бажаємо нашій Тетяні подальших блискучих перемог. Віримо, що в недалекому майбутньому матимемо змогу вболівати за неї на Олімпійських іграх. Дивлячись на те з якою наполегливістю вона щоденно тренується, сумнівів не виникає, що саме так і буде.