TOP

Тиждень відділення геотехнологій

544 <<<< перегляди сторінки

У лютому місяці на відділенні геотехнологій проводились різноманітні заходи присвячені тижню відділення. У виховних заходах прийняли участь усі викладачі комісії гірничо-технологічних та маркшейдерських дисциплін а також студенти І-ІУ курсів.


Традиційно для перших курсів відбулась «Посв’ята в студенти», яку підготували викладачі: Олексійчук С.Б., Тупікова Н.Ю., Костишин Н.М., Хімяк О.М. разом зі студентами групи МС-131. Викладачі Чередніченко В.В. та Вишинський О.В. провели для студентів групи ВР-151 «Урок-практикум» з використанням діючої моделі екскаватора.Викладачі Костишин Н.М. та Хімяк О.М. підготували відео-презентацію на тему «Світовий видобуток корисних копалин», «Машини-Монстри» , «Мегамашини» у групах ОК-151, ВР-131. Викладачі Комарницька О.А. та Ільницький М.І. провели олімпіади з дисциплін: «Геодезія» в групі МС-151, «Геологія» серед студентів груп ОК-151, МС-151, ВР-151. Викладачі Лелявин С.П. та Ліньков Є.Ф. проводили вікторини з дисциплін «Охорона праці в галузі» в групі МС-141 та «Технологія обробки каменю» в групі ОК-141. Викладачі Олексійчук С.Б. та Яворський С.Є. провели майстер-клас «Кращий гравірувальник» в групі ОК-141.
Протягом тижня усі бажаючі мали можливість відвідати «Мінералогічний музей коледжу» в якому представлена колекція коштовного, напівкоштовного та декоративного каміння, а також дипломні роботи студентів спеціальності «Обробка природного каменю».Найбільше запам’ятались студентам зустрічі з випускниками коледжу: Захаровим І.С. та Петриком М.Г. , які після закінчення коледжу продовжили навчання у ВНЗ ІІІ-ІУ рівня та успішно працюють за фахом.
Зворушливим моментом були відео звернення випускників спеціальності «Маркшейдерська справа» Буйницького М.О. та Казанова Д.В., які на данний час перебувають далеко за кордоном, але з радістю дають настанови теперішнім студентам і висловлюють велику подяку викладачам комісії.

Коментарі залишати заборонено.