TOP

«Ідустрія» – лідер

246 <<<< перегляди сторінки

14 листопада 2017 року відбулися спортивні змагання серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації Хмельницької області, присвячені Дню студента.


Змагання розпочались урочистим парадом у спортивному комплексі «Гіппократ» Кам’янець-Подільського медичного училища. До учасників змагань з привітальними словами звернулися завідуючий відділом молоді та спорту Департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради Степан Павловський, заступник директора з виховної роботи Кам’янець-Подільського індустріального коледжу Тетяна Білецька. Після параду в медичному коледжі відбулися змаганя з футзалу, в будівельному – волейбол серед дівчат, а в індустріальному – з настільного тенісу.
У результаті спортивних баталій у фінальній грі футзальна команда «Індустрія» (тренер Сергій Покотильський) перемогла команду господарів медичного училища (тренер Сергій Гаджула) з рахунком 10 : 2.
Третє місце посіла команда з коледжу будівницва архітектури та дизайну (тренер Сергій Золотарьов), яка перемогла у напруженій боротьбі команду Чемеровецького медичного коледжу (тренер Олександр Осадчук) з рахунком 7 : 6.
У змаганнях з настільного тенісу переможцем стала команда «Індустрія» (тренер Олександр Черевко). За команду “Індустрія” грали Машталєр Богдан (ЕП-141), Головатюк Юрій (РЕТ -161), Тарасюк Денис (ОК-161), Хоменюк Руслана (ЗВ-141). Друге місце посіла команда Чемеровецького медичного коледжу (тренер Ігор Лебідь). Третіми стала команда Кам’янець-Подільського медичного училища (тренер Олександр Невенгловський).
У фінальній грі волейбольна команда «Індустрія» (тренер Сергій Балан) перемогла команду медичного училища (тренер Ігор Гаджула) з рахунком 2 : 0.
Третє місце посіла команда Чемеровецького медичного коледжу (тренер Василь Гук), яка перемогла у напруженій боротьбі команду з коледжу будівницва архітектури та дизайну (тренер Сергій Фьодоров) з рахунком 2:0.
Переможці з видів спорту нагороджені дипломами відділу молоді та спорту Департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, а призери і гравці команд ─ грамотами.
Суддівська колегія та тренери визначили кращих гравців, ними стали із команди «Індустрія» – Ярослав Гаращук (футзал), Катерина Цісар (волейбол). Їх було нагороджено грамотами.
Змагання організовані і проведені відділом молоді та спорту Департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради (Степан Павловський), Кам’янець-Подільським методичним об’єднання керівників фізичного виховання ВНЗ I-IІ рівнів акредитації (Сергій Покотильський), спортивним клубом «Індустрія»(Сергій Балан).

Голова міського методичного об’єднання
керівників фізичного виховання ВНЗ І-ІІ р.а.
Сергій Покотильський

Коментарі залишати заборонено.