Кам’янець-Подільський
індустріальний коледж

Індустрія презентує

У рамках профорієнтаційної роботи минулий тиждень для циклової комісії фізичного виховання пройшов плідно. Наш навчальний заклад відвідали учнівські міжрегіональні волейбольні команди: «Юний лев» (м. Маріуполь Донецької області) і команда «Цукровик» ДЮСШ ( м. Чортків).


Перед змаганнями Пантилей Микола Миколайович ознайомив учнів з історією коледжу, переліком спеціальностей, з яких ведеться підготовка студентів у навчальному закладі, перспективами навчання. Учням також було проведено екскурсію по коледжу: дівчата відвідали читальний зал, бібліотеку, навчальні аудиторії, актову залу, музеї коледжу, спортзал. Особливо їм було цікаво у мінералогічному музеї. На різноманітні запитання учнів відповідала Олексійчук Світлана Борисівна. У музеї коледжу найбільше учнів зацікавили історичний розвиток наших професій та спортивний стенд спортклубу «ІНДУСТРІЯ»
Змагання з волейболу проходили і завершилися в дружній та товариській атмосфері.
Під кінець тижня профорієнтаційна робота для циклової комісії фізичного виховання продовжилася у м. Дунаївці. До якої було залучено наших студентів-спортсменів Ференса Олександра (ЗВ-161), Усатюка Богдана (ЕП-161), Тарасюка Дениса (ОК-161).
16-й Міжнародний традиційний турнір з волейболу “Кубок Бєлаєва” серед школярів старшого віку, який присвячений пам’яті видатного тренера Дунаєвецької ДЮСШ Бєлаєва І. А. Урочисте відкриття відбулося у спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи м. Дунаївці. У змаганнях взяли учать 16 команд, які були представлені з різних регіонів Хмельницької, Вінницької, Чернівецької областей і Молдови. Ігри проходили у спортзалах ЗОШ міста.
У лютому була проведена профорієнтаційна робота у рамках змагань з баскетболу. У ДЮСШ серед шкіл міста дев’ятих класів, а фінал Хмельницької області у спортивному залі національного університету ім. Івана Огієнка.