TOP

Індустрія в ударі

78 <<<< перегляди сторінки

Попередні два тижні для спортсменів «Індустрії» виявилися плідними.
Так в спортивному залі Кам’янець-Подільського індустріального коледжу проходили змагання з настільного тенісу серед студентів ВНЗ I-II р. а. міста. У змаганнях взяли участь команди з шести навчальних закладів.

В результаті спортивних баталій команда «Індустрія» стала переможцем (тренер команди Олександр Черевко). За «Індустрія» виступали: Машталєр Богдан – (ЕП-141), Тарасюк Денис – (ОК -161), Головатюк Юрій (РЕТ-161), Шостацька Каріна – (ЗВ-141), Хоменюк Руслана – (ЗВ-141). Друге місце зайняла команда з коледжу ПДАТУ (тренер команди Руслан Дульський), а третє місце посіла команда медичного училища (тренер команди Олександр Невенгловський).
В спортивному залі Кам’янець-Подільського коледжу ПДАТУ проходили змагання зі стрітболу серед юнаків та дівчат ВНЗ I-II р. а. міста.
В результаті спортивної боротьби юнацька команда «Індустрія» стала чемпіоном міста, (тренер Сергій Покотильський). За команду “Індустрія” грали: Остапчук Григорій (ОК-141), Ликса Сергій(ВР-151), Фурман Давід (ГО-171), Жезіцький Денис (РПЗ-171), друге місце посіла команда податкового коледжу (тренер Вадим Горун), а третіми стала команда господарів коледжу ПДАТУ (тренер Сергій Макєєв)
Кращими гравцями змагань серед юнаків стали з команди «Індустрія» Сергій Ликса, з команди податкового коледжу Григорій Савков, а з коледжу ПДАТУ Іван Поліщук.
В результаті спортивних баталій серед дівчат у фінальній грі команда «Індустрія» (тренер Сергій Покотильський) поступилася двома очками команді з коледжу БАД (тренер Сергій Золотарьов) За команду “Індустрія” грали: Стецюк Катерина (ФК-161), Шліхтар Анастасія (ГО-171), Штолим Ангеліна (ГО-171), Перепелюк Юля (ОК-161), Фрянцева Тетяна (ОК-161).
Третє місце посіла команда з медичного училища (тренер Сергій Гаджула), яка перемогла команду господарів коледжу ПДАТУ (тренер Олена Афрамчук)
Кращими гравцями змагань серед дівчат стали з команди «Індустрія» Катерина Стецюк, з команди коледжу БАД Каріна Шиманська, а з медичного училища Вікторія Потапова.
Команди переможці та призери нагороджені дипломами міського відділу молоді та спорту, а гравці – грамотами.
Переможці нагородженні дипломами, а призери – грамотами міського відділу молоді та спорту.
Організаторами проведених змагань виступили міське методичне-об’єднання керівників фізичного виховання І-ІІ р. а. міста (Сергій Покотильський), міський відділ молоді та спорту (Степан Павловський), спортивний клуб «Індустрія» (Сергій Балан). Учасники і організатори змагань вдячні директорам коледжів Олені Чубайко та Михайлові Недошитку за надані спортзали для проведення змагань.