Кам’янець-Подільський
індустріальний коледж

Екскурсія у місто Вінниця

7 червня студенти відділення геоелектротехнологій побували на екскурсії у місті Вінниці.


Насамперед студенти спеціальності «Обробка природного каменю» завітали у ДНЗ «Центр професійно-технічної освіти №1», який готує кваліфікованих робітників «ювелірів-монтувальників» та «ювелірів-закріпників». Студенти коледжу мали можливість ознайомитись з матеріально-технічною базою центру, з ювелірною майстернею та ливарною дільницею. Викладачі центру влаштували виставку ювелірних виробів, які виготовляють вихованці центру.
Наступним виробництвом у м. Вінниці було Товариство з обмеженою відповідальністю «К.О.Л. КАТТІНГ», яке займається переробкою алмазної сировини та є частиною великої міжнародної корпорації. На підприємстві студенти ознайомились з технологічним процесом виготовлення діамантів круглих форм на 89 граней.
Не менш цікавою виявилась екскурсія до Вінницького планетарію. Студенти побачили: рух Сонця на небосхилі протягом року; точну копію зоряного неба; затемнення Сонця і Місяця, метеорні потоки, польоти супутників та космічних станцій.
На завершення екскурсії усі студенти з інтересом чекали лазерного шоу Вінницьких фонтанів. З гарними враженнями студенти повертались додому.

Завідувач відділення геоелектротехнологій
Світлана Олексійчук