Кам’янець-Подільський
індустріальний коледж

Індустрія чемпіон

Минулий тиждень для спортсменів «Індустрії» виявилися плідними. Так в спортивному залі Кам’янець-Подільського індустріального коледжу проходили обласні Спортивні ігри серед студентів коледжів з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь команди з восьми навчальних закладів.


В результаті спортивних баталій команда «Індустрія» стала переможцем (тренер команди Олександр Черевко). За «Індустрія» виступали: Перепелюк Юлія – (ОК-161), Тарасюк Денис – (ОК -161), Заводовський Дмитро (РЕТ-151), Жмерик Ільїна – (ЗВ-181). Друге місце зайняла команда Чемировецького медичного коледжу (тренер команди Олександр Осадчук), а третє місце посіла команда коледжу харчової промисловості (тренер команди Ірина Валашова).
Майже одночасно в спортивному комплексі «Гіппократ» (медучилище) проходила фінальна частина чемпіонату області з футзалу серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації. Дві Кам’янецькі команди зіграли між собою ще у міській частині турніру. Тут «Індустрія»
виграла у харчовиків з рахунком 7:1. Хмельницький політехнічний коледж зіграв з Кам’янець-Подільським коледжем харчової промисловості у нічию 4:4.
У заключному матчі турніру зустрілися хмельничани та кам’янецький індустріальний коледж. Наші програючи 1 тайм з рахунком 1:2 , на початку 2-го тайму зрівняли рахунок 2:2. Проте хмельничани вийшли вперед 2:3. Після цього кам’янчани взялися за справу більш ніж серйозно й забили 6 голів підряд. Тож, отримавши перемогу з рахунком 8:3, «Індустрія» (тренер Сергій Покотильський) зняла будь-які питання щодо чемпіонства.
Тренери команд, команди переможці та команди призери нагороджені дипломами, а гравці ─ грамотами і медалями Хмельницького обласного відділення (філія) Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.
Кам’янець-Подільське міське методоб’єднання керівників фізичного виховання І-ІІ р.а. міста (Сергій Покотильський), Хмельницьке обласне відділення (філія) комітету з фізичного виховання та спорту (Сергій Сніцар) вдячні директору індустріального коледжу – Михайлові Недошитку і директору медичного училища – Віктору Климу за надані спортзали для проведення змагань.

Голова спортивного клубу «Індустрія»
Сергій Балан