Кам’янець-Подільський
індустріальний коледж

Козацькі перегони

5 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України, у Кам’янець-Подільському індустріальному коледжі пройшла спортивно-розважальна програма «Козацькі перегони». Організаторами заходу виступили викладачі циклової комісії фізичного виховання Покотильський С. Ю., Балан С. І., Черевко О. О., Франкова З. В. та викладач захисту Вітчизни Павловський Е. П., голос ведучого за кадром – Нікифорчин С. З.


З вітальним словом до студентів коледжу звернулася заступник директора з виховної роботи Білецька Т. Л. Вона відзначила найактивніших спортсменів закладу.
Участь у змаганнях взяли 4 команд – «Гірники» (відділення геоелектротехнологій), «Незламні» (інженерно-економічне відділення), «Айтішники» (відділення комп’ютерних технологій), «Електрики» (відділення геоелектротехнологій).
У конкурсах програми («Піднімання довбні», «Баскетбол», «Стрільба з пневматичної гвинтівки серед викладачів», «Естафета з мішком цукру», «Дартс», «Перетягування канату») учасники зуміли показати не лише силу та спритність, але й злагодженість і командний дух наших козаків, справжню волю до перемоги, витривалість і вміння долати труднощі.
Першість у змаганнях здобула команда «Незламні», друге місце посіла команда «Айтішники», третє – «Електрики», четверте – «Гірники».
Святковий настрій та атмосферу запальними українськими піснями і танцями підтримували студенти коледжу.
Усі учасники і глядачі «Козацьких перегонів» отримали заряд бадьорості, енергії та позитивного настрою.


Голова СК «Індустрія»
Сергій Балан