Кам’янець-Подільський
індустріальний коледж

Волейбол (Індустрія в призах)

Минулі два тижні в місті Кам’янець-Подільському проходили змагання з волейболу серед юнаків та дівчат ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Які були організовані та проведені відділом молоді та спорту департаменту гуманітарної політики міської ради (Степан Павловський), міським методичним об’єднанням керівників фізичного виховання ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації (Сергій Покотильський). Змагання проходили в спортивному залі коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Спочатку змагалися юнаки, команди-учасниці були розподілені на дві групи по три команди у кожній.


В результаті спортивних баталій за ІІІ місце змагалися команди з коледжу культури та мистецтв (тренер команди Іван Гнатюк) і коледж будівництва, архітектури та дизайну (тренер команди Сергій Фьодоров ). Перемогу святкували господарі.
За перше місце зустрілись минулорічні фіналісти – команди з коледжу ПДАТУ ( тренер Володимир Сінкевич) та команда індустріального коледжу (тренер Сергій Балан). У напруженій боротьбі фортуна відвернулась від індустрії – перемогу святкували майбутні аграрії. За «Індустрію» грали: Микитюк Андрій (КСМ-151) – капітан команди, Тарасюк Денис (ОК-161), Слупський Микола (ЕП-151), Печеринський Володимир (РПЗ-171), Сікора Артем (МД-181), Данилюк Володимир (ЗВ-161), Ференс Олександр (ЗВ-161), Шумовецький Дмитро (ЕПТ-161), Рибак Максим (РПЗ – 171), Усатюк Богдан (ЕП-161).
Суддівська колегія та тренери визначили кращих гравців серед яких і Микитюк Андрій (КСМ-151) з команди «Індустрія».
На наступному тижні продовжили змагатися дівчата, команди-учасниці були розподілені на дві групи по три команди у кожній.
В результаті спортивних баталій за ІІІ місце змагалися команди з медичного училища (тренер команди Ігор Криворучко) і коледж будівництва, архітектури та дизайну (тренер команди Сергій Фьодоров ). Перемогу святкували майбутні медики.
За перше місце зустрілись команди з індустріального коледжу (тренер Сергій Балан та з коледжу ПДАТУ ( тренер Ігор Макєєв). З рахунком 3:0 перемогу святкувала команда «Індустрія». За «Індустрію» грали: Дідок Тетяна (ЗВ-151), Чабан Альона (ЗВ-181), Стефанцева Вероніка (ФК-181), Стецюк Катерина (ФК-151), Бабаян Лаура (МД-161), Яблонська Марина (МС-161), Слободенюк Марина (ЗВ-181), Нечипорук Вікторія (ГО-181), Сиротюк Іванна (ФК-171), Сторожук Ліна (ЗВ-171).
Суддівська колегія та тренери визначили кращих гравців серед яких Стецюк Катерина (ФК-151) з команди «Індустрія», Наталія Гладунько з коледжу ПДАТУ та Юлія Нарижна з медичного училища.
Переможці та призери, кращі гравці нагороджені грамотами відділу молоді та спорту департаменту гуманітарної політики міської ради.


Голова спортивного клубу
Сергій Балан