5.05070104 “Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд“.

(напрям підготовки –  5.05070104 “Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд“, галузь знань – 0507 «Електротехніка та Галузь знань електромеханіка»). Кваліфікація молодшого спеціаліста технік-електрик. Термін навчання – 3 роки і 10 місяців на базі неповної середньої освіти (9 класів). Ліцензований обсяг прийому – 50 осіб. Навчання здійснюється як за державним замовленням, так і за кошти фізичних та юридичних осіб.

Монтаж та експлуатація електроустановок та цивільних споруд

Попит на фахівців у галузі монтаж та експлуатація електроустановок та цивільних споруд щодня зростає. Спеціаліст технік – електрик має право працювати на різногалузевих підприємствах та енергообє’днаннях. Займати посади техніка -електрика, майстра виробництва, енергетика цеху чи підприємства.

Ця спеціальність – одна з найнеобхідніших спеціальностей сьогодення. Ви готуєтесь для професійної діяльності з монтажу, наладки, експлуатації, ремонту і випробування електроустаткування та засобів автоматизації промислових установок і технологічних комплексів

Студенти, які навчаються за даною спеціальністю, отримують кваліфікацію технік -електрик. Електрик повинен володіти навичками електромонтажника, орієнтуватися в автоматизації промислових установок.

Електрики разом з дипломом молодшого спеціаліста випускники отримують робітничі професії оператора ЕОМ, електромонтажника, слюсаря з ремонту електрообладнання.

Технік-електрик повинен знати фундаментальні розділи математики, фізики, які застосовуються в ЕОМ, оволодіти робітничою професією електромонтера з обслуговування та ремонту електроустаткування.

Технік-електрик може працювати на підприємствах, організаціях та установах усіх форм власності, різногалузевих підприємствах та енергообє’днаннях. Займати посади техніка – електрика, майстра виробництва, енергетика цеху чи підприємства.

Випускники мають можливість продовжувати навчання у ВНЗ України. Коледж співпрацює з НУ : КПІ ТНТУ, ДНГУ, ХНУ, ПДАУ та іншими ВНЗ з питань ступеневої підготовки фахівців. Спеціальність передбачає навчання за держзамовленням, а також за рахунок фізичних і юридичних осіб.

По завершенні цього курсу ви зможете:

 • працювати в різногалузевих підприємствах та енергообє’днаннях;
 • правильно та в короткий термін виконувати електромонтажні роботи;
 • автоматизувати роботу промислових установок;
 • брати участь у монтажних справах;
 • розробляти плани електричних мереж;
 • проектувати схеми електроустановок;
 • керувати всіма аспектами й тонкощами енергетичних проектів;

За час навчання в коледжі майбутній фахівець набуде стійких навичок та знань з:

 • Організовувати безаварійну та надійну роботу стендів, верстатів та іншого обладнання, його правильну експлуатацію.

Після завершення навчання випускники спеціальності згідно кваліфікаційної характеристики можуть опановувати такі посади:

 • технік – електрик;
 • майстра виробництва;
 • енергетика цеху чи підприємства;
4711 <<<< перегляди сторінки

Залиште коментар

Ваш email не буде опублікований.

Ви можете використати HTML ці властивості<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>