Спеціальність: 5.08010102 Землевпорядкування

Напрям: 080101 Геодезія, картографія та землеустрій

Кваліфікація: технік-землевпорядник

Випуск 4 липня 2017

№ п/п Прізвище, ім’я та по батькові студента Місце знаходження
1 Борісова Марина Олександрівна Хмельницька область,

м. Кам’янець-Подільський

с. Андріївка

2 Бондар Олександра Анатоліївна Чернівецька область,

Хотинський район

с. Перебиківці

   3 Букатко Тетяна Юріївна Хмельницька область,

Кам’янець-Подільський айон,

с. Панівці

4 Вересюк Діана Іванівна Хмельницька область, Чемеровецький район,

с. Залуччя

5 Вінцюк Артем Юрійович Хмельницька область,

м. Кам’янець-Подільський

6 Волощук Дмитро Анатолійович Хмельницька область, Чемеровецький район,

с. Чорна

7 Головата Світлана Олександрівна Хмельницька область, Чемеровецький район,

с. Жабинці

8 Гловацька Леся Олександрівна Хмельницька область,

м. Городок

9 Гуцол Вікторія Андріївна Хмельницька область,

Новоушицький район,                 с. Браїлівка

10 Дрогоруб Марія Анатоліївна Хмельницька область,

Волочиський район

смт Сатанів

11 Іванцова Анастасія Віталіївна Хмельницька область,

м. Кам’янець-Подільський

12 Качуришин Денис Миколайович Хмельницька область,

Кам’янець-Подільський район

с. Голосків

13 Козак Артур Юрійович Хмельницька область

м. Дунаїавці

14 Назаренко Тетяна Ігорівна Хмельницька область,

м. Кам’янець-Подільський

15 Нікольчак Олена Сергіївна Хмельницька область,

Новоушицький район,    с.Вільховець

16 Олійник Ольга Олегівна Тернопільська область,

Шумський район,

с.Вовківці

17 Павельчук Олександр Юрійович Хмельницька область,

м. Кам’янець-Подільський

18 Приступа Олександр Олександрович Хмельницька область,

м. Кам’янець-Подільський

19 Святецький Роман Вікторович Хмельницька область,

м. Кам’янець-Подільський

20 Сидорук Олена Анатоліївна Хмельницька область,

м. Кам’янець-Подільський

21 Сєдова Ярослава Анатоліївна Хмельницька область,

Кам’янець-Подільський

22 Стахов Валентин Русланович Хмельницька область,

Волочиський район,

с.Купель

23 Степчук Яніна Анатоліївна Хмельницька область,

м. Кам’янець-Подільський

24 Стрільчук Дмитро Миколайович Хмельницька область,

м. Кам’янець-Подільський

25 Топольницький Олег Володимирович Хмельницька область, Чемеровецький район,

с. Чорна

26 Ткач Максим Олегович Тернопільська область,

Борщівська район

с. Пилипче

27 Трач Денис Олегович Хмельницька область,

м. Кам’янець-Подільський

28 Шамрай Інна Володимирівна Хмельницька область,

Новоушицький район, с.Струга

29 Шатковська Дарія Валентинівна Хмельницька область,

м. Кам’янець-Подільський

30 Яніцька Олена Миколаївна Хмельницька область,

Кам’янець-Подільський район

с.Цвіклівці

31 Яроцька Наталія Володимирівна Хмельницька область,

Деражнянський район

с. Явтухи


З питань направлення на роботу звертатись за адресою
м. Кам’янець-Подільський, вул. Суворова 17, тел. 2-33-83
e-mail industrial_k_p@ukr.net
Поштовий індекс 32300

754 <<<< перегляди сторінки

Коментарі залишати заборонено.