Спеціальність: 5.05070104 “Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд“

Напрям: 050701 «Електротехніка та електротехнології»

Кваліфікація: технік-електрик

Випуск 30 червня 2017 року

№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові Місце проживання
1. Байгота С.В. м.Кам’янець-Подільський
2. Вандинський М.Ю. м.Кам’янець-Подільський
3. Власов Микола Іванович Кам’янець-Подільський р-н, с. Рогізна
4. Гончар Олександр Андрійович Кам’янець-Подільський р-н, с. Велика Слобода
5. Горохов Василь Григорович Чернівецька обл., Сокирянський р-н, с. Білоусівка
6. Грабовський А.П. м. Городок, Хмельницька область
7. Гуцол А.С. м.Кам’янець-Подільський
8. Гучко Антон Олександрович м.Кам’янець-Подільський
9. Дігтяр Богдан Ігорович Хмельницька обл., Красилівський р-н,  с. Чернелівка
10. Дунаєв Олексій Ігорович Хмельницька обл., с. Калачківці
11. Дутченко А.І. м. Кам’янець-Подільський
12. Іванків І.М. м. Кам’янець-Подільський
13. Корнійчук О.М. м. Ізяслав, Хмельницька область
14. Кошляк В.С. м. Кам’янець-Подільський
15. Левчук Назарій Валерійович м. Кам’янець-Подільський
16. Макаренко Антон Костянтинович м. Кам’янець-Подільський
17. Мартинюк Михайло Олександрович Хмельницька обл., Чемеровецький р-н, с. Більчин
18. Марчук Тарас Дмитрович м. Кам’янець-Подільський
19. Матвійчук Сергій Миколайович Хмельницька обл., Городоцький р-н,  с. Мартинківці
20. Мороз О.В. м.Кам’янець-Подільський
21. Муляр В.В.

 

м.Кам’янець-Подільський
22. Паславський В.О. с.Бедриківці, Городоцький р-н, Хмельницька область
23. Пиріжок Денис Миколайович Хмельницька обл., Чемеровецький р-н,  с. Цикова
24. Пиячко К.І. с. Острівчани, Кам’янець-Подільський р-н
25. Полуботкін О.С. м.Кам’янець-Подільський
26. Протасевич Богдан Миронович Тернопільська обл., Підволочиський р-н, с. Магдалівка
27. Савчук Володимир Романович м. Кам’янець-Подільський,
28. Сєдов М.А. м.Кам’янець-Подільський
29. Сліпко Д.В. с. Маків, Кам’янець-Подільський р-н
30. Совецький В.Л. с. Панасівка, Дунаєвецький р-н
31. Ульянов А.О. м. Кам’янець-Подільський
32. Федоров А.М. м. Кам’янець-Подільський
33. Чесанівський Д.В. м. Кам’янець-Подільський
34. Шевероногий Юліан Костянтинович Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н, С. Кривчик
35. Шевцов В.С. с. Колибаївка, Кам’янець-Подільський р-н
36. Шпортюк Д.Р. м. Кам’янець-Подільський
37. Штолим Я.Р. м. Кам’янець-Подільський
38. Яворський Михайло Григорович Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський р-н, с. Каветчина
39. Яровий Іван Олександрович Хмельницька обл., Новоушицький р-н, с. глибочок

З питань направлення на роботу звертатись за адресою
м. Кам’янець-Подільський, вул. Суворова 17, тел. 2-33-83
e-mail industrial_k_p@ukrpost.ua
Поштовий індекс 32300

92 <<<< перегляди сторінки

Коментарі залишати заборонено.