Кам’янець-Подільський
індустріальний коледж

Інженерно-економічне віділення

Головна / Інженерно-економічне віділення

БУРЛЮК Марина Миколаївна – завідувач інженерно-економічного відділення, викладач вищої категорії, старший викладач. Працює в коледжі з 1999 р.


Освіта: Кам’янець – Подільський сільськогосподарський інститут, спеціальність «Економіка і організація сільського господарства», кваліфікація економіста-організатора сільськогосподарського виробництва.
Подільський державний аграрно-технічний університет, спеціальність «Менеджмент організацій», кваліфікація магістра з менеджменту, спеціалізація «Фінансовий менеджмент».


Про відділення

Підготовку спеціалістів здійснюють педагогічні працівники, які мають відповідну освіту, педагогічний, методичний та виробничий досвід. Серед них 1 викладач-методист, 5 викладачів вищої категорії, 1 викладач ІІ категорії та 2 – спеціалісти.

Студенти відділення займаються у 83 лабораторіях та аудиторіях. Створено 6 комп’ютерних класів, в яких функціонують сучасні комп’ютери типу Pentium, Athlon, Duron і Sempron різних модифікацій, об’єднані в локальну мережу. Забезпечено доступ студентів для роботи в мережі Інтернет.

У коледжі функціонує бібліотека, загальний книжковий фонд якої становить 76,6 тис. примірників, в тому числі навчальної літератури – 73,9 тис. примірників. Бібліотека отримує 72 найменування газет і журналів, зокрема, журнали: “Фінансова справа”, “Казна”, “Фінанси України”, “Статистика України”, “Інвестиції: практика та досвід”, “Баланс. Бібліотека бухгалтера”, “Банківська справа” тощо.

Головним завданням колективу відділення є подальше всебічне покращення якості навчального процесу шляхом поєднання фундаментальної і спеціальної підготовки, запровадження сучасних методів навчання, використання комп’ютерних і інтернет-технологій, формування практичних навичок, виховання відповідних моральних рис, сприяння всебічному розвитку майбутнього фахівця-фінансиста.

Випускники відділення мають можливість продовжити навчання у ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації за скороченими термінами. Як свідчить практика минулих років, щороку 60% випускників економічного відділення продовжують навчання (за заочною формою) на 2-3 курсах факультету фінансів Тернопільського національного економічного університету (Кам’янець-Подільський НКЦ “Смотрич”). Готуючи фахівців зазначеного напрямку, коледж отримав можливість забезпечити функціонування принципу безперервності освіти.

Ступенева освіта в коледжі реалізується шляхом заключення договорів про співпрацю та створення навчально-науково-виробничих комплексів з ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації.

Коледж разом з Тернопільським національним економічним університетом створив у 2000 році навчально-науковий комплекс „Смотрич” за напрямами „Програмна інженерія”, „Комп’ютерна інженерія”, „Економіка і підприємництво”, “Менеджмент і адміністрування”.

Випускники економічного відділення та інших спеціальностей можуть продовжити навчання на ІІ-ІІІ курсах цього провідного економічного закладу освіти України, навчально-консультаційний центр якого успішно працює на базі коледжу за такими спеціальностями: міжнародна економіка, фінанси, банківська справа, облік та аудит, менеджмент організацій, маркетинг, менеджмент зовнішньо-економічної діяльності, комп’ютерні системи та мережі.


Останній дзвоник економічного відділення

Весна у наших душах завжди асоціюється з радістю, цвітінням і здійсненням мрій. Проте є у весни і нотка суму – це коли у навчальних закладах лунають звуки останнього дзвоника, який нагадує випускникам про початок нової сторінки їхнього життя. Почули ці радісні і водночас сумні звуки і третьокурсники економічного відділення Кам’янець-Подільського індустріального коледжу.

Студентам груп МД-111, Ф-101, Ф-102 було сказано багато гарних, ніжних і теплих слів від заступника директора з навчальної роботи Боднар Світлани Василівни, завідувача економічного відділення  Пономарчук Наталії Степанівни, голови циклової комісії фахових економічних дисциплін Бурлюк Марини Миколаївни. Свої життєві настанови давали й куратори груп, які всі  три роки завжди були поруч із своїми студентами.

Студенти і батьки висловили щиру подяку викладацькому складу за їхнє терпіння, розуміння й витримку, за  отриманий багаж знань із яким вони зовсім скоро вирушать у життєву дорогу…

  

 

Випуск економічного відділення

1 липня в актовому залі відбулося урочисте свято з нагоди чергового випуску молодших спеціалістів Кам’янець-Подільського індустріального коледжу. Студенти груп МД-111, Ф-101, Ф-102 отримали дипломи, серед яких 7 з відзнакою.

Так вже влаштовано в житті, що хороший час завжди пролітає швидко. Ось так само швидко і пролетів час  навчання в коледжі. Здавалося б, ще недавно, ви ступили на поріг навчального закладу, не знаючи, що на вас чекає. А далі було студентське життя повне радісних вражень і дрібних прикростей, і ось тепер – випуск.

Сьогодні ви отримали  дипломи – це один із перших та найважливіших документів вашого дорослого життя. Він, наче путівка у самостійний світ, де набуті в коледжі знання все частіше будуть ставати у нагоді та відкриватимуть перед вами нові можливості й перспективи  професійного росту.

Щасливої вам долі у світі обраної  професії!!!